Sklep wędkarski

Sklep wędkarski

Hej czy znacie jakiś dobry sklep wędkarski w Warszawie, gdzie można dostać porządnej jakości odzież?

Chodzi mi o szeroki wybór. Dzięki za zainteresowanie.

MaszPlus34

Posty: 18

 
Proponuję przejrzeć co mają w sklepie wędkarskim w Warszawie. Z elektroniki mają tam dobrej jakości sprzęt. Sam kupowałem tam i znajomi też. Sprawdza się, jest bezawaryjny. Polecam. A co do cen, to jak zdążyłem zauważyć, nie mają tak drogo, jak w porównaniu z innymi sklepami w stolicy.

21gregorek

Posty: 17

 
To co zrobione ręcznie jest naprawdę dobre. Niech kolega wystawi na aukcji swoje woblery rękodzieła, jest tym spore zainteresowanie. Od czegoś trzeba przecież zacząć. Można je porównać z tymi ze sklepu http://e-garbus.pl/rekodziela-i-woblery.html.

yetsize22

Posty: 18

 
Z czego zrobione są te woblery rękodzieła pstrągowe?

Potrzebuję również wobki trociowe spod dobrej reki. W jakich wodach sprawdzane były twoje wobki? Ostatnio miałem okazję oglądać naprawdę niezłe wyroby. Kupiłem i czekam na dobry moment, by je sprawdzić.

RadeQ

Posty: 28

 
Jeśli chodzi o sklep wędkarski w Warszawie to jest kilka godnych polecenia. Tym bardziej, że nie mają wygórowanych cen, wciąż są jakieś nowości. Jest w nich spory asortyment z odzieży, akcesoria itp. Skontaktuj się ze mną na pw. Udzielę ci bliższych informacji.

Czekam.

Klarka34

Posty: 18

 
Ja też tworzę woblery rękodzieła. Nie sprzedaję ich, lecz wiele z nich podarowałem znajomym. Są niezwykle zadowoleni. Przede wszystkim z tych arcy pieczołowicie tworzonych uklejek, o jakich mógłbym tu pisać i pisać. Wciąż się rozwijam i to daje mi satysfakcję.

Warszawiak

Posty: 11

 
Być może jestem w stanie pomóc. Proszę pisać na pw odnośnie sprawdzonego sklepu wędkarskiego w Warszawie. Mieszkam w stolicy i jestem zapalonym wędkarzem.

Blitz55

Posty: 27

 
Ostatnio pewien sklep wędkarski w Warszawie miał pokaźne promocje na swój asortyment. Poszperaj w sieci.

Pewnie odszukasz o który chodziło. Nie jestem z Warszawy, więc nie pomogę. Echosondy jak najniezwyklej były tam w promocji i kosztowały mnóstwo mniej niż zwykle. Zresztą na wszystko mieli dobre rabaty.

Wygodniś22

Posty: 4