Kto prowadzi przegrywanie vhs na dvd

Kto prowadzi przegrywanie vhs na dvd

Dzień dobry.
Proszę o pomoc osoby zajmujące się przegrywaniem vhs, odezwijcie się do mnie, mam mnóstwo pytań dotyczących tej czynności.

DVDiss

Posty: 25

 
Witam. Ja w takim momencie przeszukiwałam Internet i kliknęłam na link http://przegrajvhsnadvd.net.pl. Okazało się że dzięki temu nie miałam problemu z prezentem. Rodzice bardzo się ucieszyli że mogli ponownie zobaczyć dzień swojego szczęścia razem z nami i z bliskimi im osobom.

To jest najlepszy pomysł na rocznicowy prezent.

Kiziak

Posty: 22

 
Hej. A propos takich przygrywań z kaset na płyty zastanawiam się czym się kierujecie wybierając firmę, która ma to zrobić?

Woli007

Posty: 19

 
Witam. zainspirowałem się tum forum i zamierzam tworzyć film z życia mojego dziecka. Nie myślałem wcześniej o tym, ale biorę na porodówkę kamerę. Nie wiem tylko co moja żona o tym powie. Ale nie chce nagrywać jej jak rodzi tylko pierwszy krzyk naszego maleństwa.

PabloSSS

Posty: 19

 
Cześć. No na nieszczęście mało kogo stać na tak kosztowne prezenty. Chodzi raczej o prezent nie drogi ale niezwykle oryginalny no sprawiający bliskim zaskoczenie i radość.

Trener

Posty: 33

 
Cześć.

Jestem zrozpaczona bowiem odszukałam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się iż odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa bowiem przecież obecnie to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

rumcajs82

Posty: 33

 
Cześć. Ja na przykład jak szukałam takiej firmy która miała się zająć moimi jakże cennymi kasetami, sugerowałam się właśnie wypowiedziami osób na forum. Skorzystałam z firmy, którą zachwalały zwykłe osoby na ogólnie dostępnym forum. Nie mam trochę zaufania do opinii na stronach firm, boję się że mnoga one być pisane przez same firmy.

234_9867

Posty: 25

 
Hej.
Dzięki właśnie takiej nowoczesnej technice można spokojnie sobie umilić życie ponieważ można spokojnie wrócić do przeszłości.

Lalka

Posty: 22

 
Dzień dobry. nawiązując do omawianego problemu na tym forum, stwierdzam iż żądnego problemu nie ma ponieważ dziś technika pozwala spokojnie wrócić do nagrań sprzed lat i można je odtworzyć na nowoczesnym sprzęcie.

Sylfa

Posty: 25