Mp3 na telefon

Mp3 na telefon

Mam pytanko o mp3 za darmo, stronę gdzie można posłuchać muzy i bez naprawdę żadnych opłat pobrać ją. Mam wrażenie, że jest takich mało, a jak są to nic w zasadzie sensownego na nich nie ma.

mustafus

Posty: 9

 
Jak się czyta dokładnie, to raczej niemożliwe jest żeby cię oszukali i zabrali kasę za niby darmowe mp3. Trzeba po prostu w szczególności przeczytać regulamin, tam wszystko jest zawsze uwzględnione. Jak nie jestem pewien stronki, to zawsze czytam choć do przyjemności czytanie regulaminów oczywiście nie należy:)

Marioleczka

Posty: 10

 
Jak się czyta dokładnie, to raczej niemożliwe jest żeby cię oszukali i zabrali kasę za niby darmowe mp3. Trzeba po prostu głównie przeczytać regulamin, tam wszystko jest zawsze uwzględnione. Jak nie jestem pewien stronki, to zawsze czytam choć do przyjemności czytanie regulaminów oczywiście nie należy:)

Grabow12

Posty: 13

 
Mnie nie interesuje takie szukanie mp3 na telefon. Jak chcę coś czego nie ma na większości stron, nie żałują kaski, płacę i mam:)

345_14

Posty: 18

 
Masz ci los:) Dużo nas takich, którzy szukają i nie mogą odnaleźć czegoś konkretnego. Jak chcesz mieć dobrą muzę to raczej trzeba zapłacić. Z jakością darmowych mp3 jest jak wiadomo różnie.

clhseba

Posty: 28

 
No właśnie wszędzie to samo. Dlatego polecam i proponuję zajrzeć w poszukiwaniu darmowych mp3 tutaj http://www.thebestmp3.pl. Bardzo fajna stronka. W zasadzie co wpisałem w wyszukiwarkę to mają. Może i wasze potrzeby się tam spełnią. Zajrzyjcie na stronkę, bo naprawdę warto. No i jest zupełnie za darmo.

Fanatyk

Posty: 37

 
Dobra jakość za darmo? To chyba nie możliwe. Tak mi się bynajmniej wydaje. Zresztą co tu można znaleźć na takich darmówkach. Pod względem darmowych mp3 przydałaby się jakaś świeżość na naszym internetowym rynku:) nie sądzicie? Pozdrowionka.

nikolusw

Posty: 24

 
Tak czy w przeciwnym wypadku jesteśmy skazani na internet. Mamy czas to poszukujemy. Nie mamy, idziemy do sklepu i kupujemy. Kochani nie narzekajcie na mp3 za darmo, tylko ściągajcie. Nie marudźcie, że nic nie ma, albowiem jest.

Sklepik

Posty: 22