Spyphone

Spyphone

Hejka.

Moja córka zaczęła zadawać się z podejrzanymi typami. Czy uważacie, iż może występować zasadność, aby zainstalować jej nawet podsłuch w telefonie?

luluś45

Posty: 9

 
Spyphone polecałem niedawno koledze, który miał wątpliwości odnośnie wierności swojej żony. Odbierała ona tajemnicze telefony i prędko zamykała się w łazience. Prędko sprawa się rozwiązała, bo okazało się, iż rozmawia po prostu z dawną przyjaciółką. Sprawdźcie ofertę: http://spyphonesoft.pl.

Grupa SEO

Posty: 23

 
Nie mam wątpliwości, że czasami jedynym wyjściem w pewnej sytuacji jest podsłuch w telefonie. Zainstalowałem taki w celu kontrolowania pracownika, który okazało się według lokalizacji GPS bardzo często podczas pracy lubił załatwiać swoje prywatne sprawy.

looque66

Posty: 26

 
Niedawno poznałem to, co do zaoferowania użytkownikom ma aplikacja spyphone. Oczekiwałem, że będzie pozwalała podsłuchać czyjąś rozmowę, natomiast to prawdziwy kombajn. Nagrywa wszystkie negocjacje, zapisuje i pozwala na ich odsłuchanie po zalogowaniu się na właściwą stronę poprzez przeglądarkę. Nie mam wątpliwości, że jest wart swojej ceny. Polecam wszystkim zainteresowanym!

tadziu47

Posty: 25

 
Kilka razy zdarzyło się, że pracownicy wykonywali prywatne rozmowy z firmowego telefonu. Przyłapałem ich, ale nie miałem pewności. Dopiero niedawno skorzystałem z aplikacji spyphone, którą zainstalowałem w telefonie. Mam teraz możliwość tego, aby na bieżąco kontrolować czy ktoś nie przesadza z prywatnym dzwonieniem podczas pracy.

21gregorek

Posty: 25

 
Zawsze wydawało mi się, iż podsłuch w telefonie to ostateczna metoda na sprawdzenie zamiarów niektórych osób.

Teraz mam nastoletnią córkę, jaka ma kłopoty i nie miałem skrupułów, aby zainstalować jej aplikację, jaka monitoruje wszystkie jej negocjacje i wiadomości.

shymzzz

Posty: 21

 
W przeszłości podsłuch w telefonie najbliższej osoby był dla mnie czymś absolutnie nie do zaakceptowania. Ufałem mojej żonie, ale niedawno wszystko się zmieniło, więc zdecydowałem się na taki krok.

Cieszę się, bo przekonałem się, że żona nie ma żadnego romansu!

Black_Riot

Posty: 15

 
Szukałem aplikacji, która będzie w stanie nagrywać rozmowy odbywające się za pomocą mojego telefonu komórkowego. Dopiero po kilku dniach trafiłem na spyphone.

Byłem pod wrażeniem, gdy sprawdziłem jej specyfikację. Obecnie zastanawiam się nad tym, aby zakupić licencję na tą aplikację na miesiąc próby.

upierdos45

Posty: 17

 
W sumie nie dziwię się, że chcesz wykorzystać oprogramowanie spyphone do kontroli pracowników. Mój kolega niedawno wykorzystał je w podobnym celu i efekt był druzgocący. Niefajnie się przecież przekonać, że pracownicy każdego dnia wiele czasu spędzają na nic nie robieniu.

mariuseus

Posty: 20