Komórki w dobrej cenie

Komórki w dobrej cenie

Chciałbym się dowiedzieć od Was tego, gdzie kupię tanio smartfony - raczej Doogee, słyszałem, że to dobry smartfon za rozsądną cenę.

neimar10

Posty: 11

 
Sprowadzanie smartfonów bezpośrednio od chińskich producentów to najsensowniejsze rozwiązanie. Nie ma takiej opcji, abyś nie był zadowolony z ceny!

Dr Nemo

Posty: 21

 
Dwa tygodnie temu zamawiałem smartfona z Chin - w sklepie internetowym http://www.smartking.pl. Dzisiaj do mnie przyszedł, więc jak na taką odległość i darmową dostawę, to nie mogę narzeka. No i jest bardzo tanio!

atek562

Posty: 8

 
Od jakiegoś czasu kupuję smartfony i inny sprzęt elektroniczny bezpośrednio z Chin - to jest lepsze rozwiązanie, bo jakoś nie jest gorsza niż w polskim sklepie, a cenowo wychodzi o wieele taniej. Polecam.

orange777

Posty: 16

 
Polecam serdecznie kupowanie telefonów komórkowych prosto w Chinach - po prostu znajdź jakiegoś pośrednika, który ogarnia ten temat.

lumer45

Posty: 23

 
Bardzo tanie smartfony to chyba można kupić wyłącznie jeżeli poczekasz ze 3 tygodnie i sprowadzisz Chin. To uczciwe rozwiązanie, nie trzeba o nic się martwi.

wigry00

Posty: 12

 
Jeszcze kilka miesięcy temu bałem się tego, ale teraz jak najbardziej pochwalam - otóż polecam rzucić okiem na oferty bezpośredniego sprowadzania smartfonów z Chin, spora oszczędność.

Wygodniś22

Posty: 24

 
Polecam wszystkim serdecznie kupowanie smartfonów bezpośrednio od chińskich dystrybutorów - to takie rozwiązanie, dzięki któremu można zaoszczędzić sporo kasy. Zero problemów w urzędzie celnym, to trzeba doda.

Miluśkooo2

Posty: 15

 
Jeżeli komuś faktycznie zależy na tanim smartfonie, to ja polecam sprowadzać go bezpośrednio z Chin, ponieważ jest o wiele taniej.

wacek56

Posty: 14

 
A ja ostatnio kupiłem smartfona sprowadzanego bezpośrednio z Chin - na początku bałem sie, że będę czekał pół roku i przyjdzie podróbka, ale okazało się, że wszystko jest OK.

234_9867

Posty: 24