instruktor samoobrony, polecicie ?

instruktor samoobrony, polecicie ?

Znacie jakiegoś instruktora samoobrony, który organizuje indywidualne zajęcia? Byłoby dobrze gdyby posiadał uprawnienia czy jakieś certyfikaty, które potwierdzają jego umiejętności.

Madzia

Posty: 1

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się sporo rzeczy. Mam większą pewność siebie, bo wiemy, iż w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

Liome5656

Posty: 12

 
Indywidualne zajęcia jak i grupowe prowadzi instruktor samoobrony tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Znajome korzystały już z jego usług i są zadowolone.

wigry00

Posty: 17

 
Jeśli instruktor faktycznie się na tym zna to ma odpowiednie certyfikaty. To nie jest prosto łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym bardzo dobrze znać. Wtedy my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeśli już się płaci to niech będą z tego efekty.

Kolekcjoner

Posty: 9

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się wielu rzeczy. Mam większą pewność siebie, bo wiemy, że w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

Annaaa12

Posty: 7

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Rzeczywiście nauczyłam się dużo. Może i trzeba było zapłacić wiecej, natomiast szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to niezmiernie olbrzymie znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

Gucio

Posty: 6