Szkolenie TIA Portal, polecicie ?

Szkolenie TIA Portal, polecicie ?

Myślałem o ukończeniu dodatkowego kursu niż tylko z programowania S7-300. Mam tu na myśli jakieś szkolenie Safety – TIA Portal. Jest coś sensownego w Gdańsku? Czekam i liczę na waszą pomoc.

mario72k

Posty: 6

 
Zacząłem od kursu podstawowego tia portal. Też miałem już jakąś wiedzę, ale chciałem zacząć wszystko od początku. Poza tym w ten sposób skorzystałem z dużej ilości ćwiczeń, które jak wiadomo, są bardzo ważne.

beata77

Posty: 8

 
Z góry dziękuję, bo jakoś w szukaniu opinii i porządnych ofert nie jestem najlepszy :D Teraz kończę szkolenie z Technika napędowa TIA Portal, natomiast chciałbym rozszerzyć wiedzę o systemy bezpieczeństwa. Mam nadzieję, iż po takich kursach nie będę miał problemu ze odszukaniem dobrej pracy. Jak myślicie?

pawel-2910

Posty: 8

 
Zacznę od kursu zaawansowanego, bo jakoś z programowaniem w scl mam trochę problemów. Nie są mi obce sterowniki siemens simatic s7 1200, ale warto przygotować się z tego tematu najlepiej, jak tylko można. Nie chciałbym być pracownikiem niższego szczebla :D

Gumer45

Posty: 5

 
Według mnie wystarczy, że na kursie jest sporo praktyki i już jest okej. Można jeszcze popatrzeć na ceny, bo te bywają różne. Osobiście szukam czegoś ciekawego z wizualizacji – HMI na poziomie zaawansowanym. Jeśli uda mi się znaleźć dobre szkolenie w Gdańsku, odezwę się.

Marko

Posty: 8

 
Na twoim miejscu zdecydowałbym się na to szkolenie http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/safety-tia-portal/. Safety – TIA Portal w najlepszym wydaniu. Korzystałem. Sporo ćwiczeń, jakie wyśmienicie przygotowują do pracy w zawodzie.

Sarenka

Posty: 9

 
No pewnie, że powtarzają. Nie wydawałbym pieniędzy na podstawy. Zresztą tak też zrobiłem. Teraz kończyłem kurs zaawansowany programowanie lad siemens simatic s7 300 tia portal. Po prostu kompleksowo :)

maniek

Posty: 8

 
Nie mam sprawdzonych informacji, a chciałbym skorzystać ze szkolenia, które rzeczywiście będzie w porządku. Na początek pomyślałem o kursie podstawowym z programowania w języku lad siemens simatic s7 300 w tia portal.

Alim45

Posty: 7

 
Według mnie wystarczy, iż na kursie jest wiele praktyki i już jest okej. Można jeszcze popatrzeć na ceny, albowiem te bywają różne. Osobiście szukam czegoś ciekawego z wizualizacji – HMI na poziomie zaawansowanym. Jeśli uda mi się odnaleźć porządne szkolenie w Gdańsku, odezwę się.

Wygodniś22

Posty: 15

 
Dodałbym jeszcze technikę napędową i tia portal. Albowiem to też jest teraz całkiem dobry kurs do skończenia, jeżeli chodzi później o odszukanie dobrego etatu. W Warszawie masz dużo propozycji.

andrew66

Posty: 9