Polećcie tani program do nauki matematyki

Polećcie tani program do nauki matematyki

Przydałaby mi się tania pomoc do nauki matematyki. Słyszałem o stronie e-math.pl, ale nie za bardzo wiem, czy się faktycznie sprawdzi w moim przypadku? Macie opinie o interaktywnym modelu ćwiczeń z matmy?

Kirrin45

Posty: 25

 
U mnie w technikum praktycznie wszyscy noszą laptopy lub tablety ze sobą na matmę. Mam wykupiony abonament na działy, których nie rozumiem. Uzupełniam programik interaktywny wiedzą ze szkoły i wyniki są duże.

Joe

Posty: 24

 
U mnie sami nauczyciele z rodzicami postawili w klasie tablicę interaktywną i kazali wszystkim wykupić abonament interaktywnych lekcji, e-ucznia. Pół godziny dziennie robię zadanka, zamiast pracy domowej i jest o wiele przyjemniej.

Dragon

Posty: 17

 
Jak chcesz mieć profesjonalne korepetycje i nie płacić ogromnych pieniędzy to wybierz interaktywny model nauki z e-uczniem. Wejdź sobie na stronę www.e-math.pl. Możesz uczyć się tylko działów, z którymi masz zaległości. Ja wykupiłem z kumplem i rozwiązujemy razem zadania. Wychodzi tanio i w fajnej atmosferze, przed kompem, gra muzyczka, większy luz ;)

rumcajs82

Posty: 33

 
Znalezienie korepetytora, z którym naprawdę się zgrasz w krótkim terminie to jest według mnie sprawa nierealna. Do tego ceny korków wzrosły, jest coraz gorzej. Ja stawiam na model interaktywnej nauki. Przed kompem sobie robię zadania maturalne, programik mi wszystko wyjaśnia.

cirus

Posty: 29

 
Ja polecam ci gorąco program do interaktywnej nauki matematyki e-uczeń. Nie potrzeba nauczyciela, żeby zrozumieć zadanie. Aplikacja jest tak skonstruowana, że pomaga ci w sytuacjach problematycznych, od razu wiesz o co chodzi, masz błędny natychmiast poprawione. Moim zdaniem nie ma sensu chodzić na drogie korepetycje, skoro masz www.e-math.pl dostępne, kiedy i gdzie chcesz.

RAK-Buuu

Posty: 32

 
Ja jestem wzrokowcem i rozumiem matmę tylko, jak zobaczę cykl rozwiązania czarno na białym. Teraz możesz znaleźć moduły do nauki multimedialnej i tam znaleźć animacje, segregację działów, itp. Szukaj aplikacji powiązanych z wytycznymi MEN.

fill

Posty: 27