Szkolenia z e-biznesu, gdzie ??

Szkolenia z e-biznesu, gdzie ??

A może ktoś z was zna jakieś dobre szkolenie z e-biznesu? Chciałbym wiele zmienić w swojej działalności. Przede wszystkim wiedzieć, jak wyjść ze swoimi produktami do ludzi. Pomożecie? Dzięki.

dermuster

Posty: 7

 
Wiele razy zastanawiałem się, jak prowadzić szkolenie, bo pomysł mam i jakoś tylko czasu i pomysłu brakowało. Po tym szkoleniu udało mi się zacząć, a to już pierwszy krok, żebym mógł zacząć działać konkretnie. Jestem usatysfakcjonowany szkoleniem, więc reklamacji nie będzie :) Szkolenia Pawła polecam każdemu.

atek562

Posty: 10

 
Jeśli tak będzie się podchodziło, że w szkoleniu z e-biznesu nie dostaniesz nic sensownego, nigdy nie zaczniesz działać na wysokich obrotach. Poza tym sporo ofert jest takich, że oddają ci kasę, jeśli nie jesteś zadowolony. Trzeba tylko dobrze poszukać.

LKC00

Posty: 32

 
Muszę potwierdzić, że akurat te szkolenia z obsługi klienta są inne. Wcześniej korzystałem z jakiegoś tam kursiku. Ten jest bardzo rzetelnie przygotowany i można polecać go innym. Mnie jak najbardziej pomógł.

elemen_th

Posty: 23

 
Wyśmienite szkolenia usability. Nie miałem pojęcia, że tyle dobrego mogą wnieść w mój e-biznes. Raduję się tym niezwyklej, że są one prowadzone w niezmiernie przystępny sposób. Zawsze miałem obawy co do skorzystania z takich szkoleń, albowiem wydawało mi się, że i tak niewiele w tych sprawach zrozumiem. Tu jestem pod wrażeniem, tym niezwyklej, że zaczyna działać:)

kombo87

Posty: 16

 
Osobiście polecam te merytoryczne kursy, dokładnie szkolenia z e-biznesu i nie tylko, dzięki jakim wzniosłem swój biznes na wyżyny http://oferta.krzywy.pl. Polecam, to człowiek od interesów.

TomekK

Posty: 15

 
Jestem happy, że się udało. Byłem w sytuacji właściwie bez wyjścia, albo skończyć prowadzenie swojego biznesu albo postawić wszystko na jedną kartę. Ale powiem szczerze, że szkolenie ze sprzedaży bardzo mi pomogło i dopiero teraz widzę co traciłem, nie decydując się wcześniej na taki krok.

alex-oo

Posty: 11

 
Trafiłem na to szkolenie z obsługi klienta przez przypadek i na samym początku zbagatelizowałem. Później wróciłem, kupiłem i teraz moje relacje z klientami naprawdę się poprawiły :) zyski większe, więc jest bardzo ok.

mirekp2005

Posty: 21

 
W końcu podjąłem decyzję, iż kończę z dołkiem finansowym :D Poczytałem na stronie o tych szkoleniach i zdecydowałem się na usability. Jestem pełen wiary, iż się uda. Potrzebny mi jest teraz tylko czas i cierpliwość.

wiesław11

Posty: 10