Siemens kurs s7, jakieś informacje ?

Siemens kurs s7, jakieś informacje ?

Czy waszym zdaniem warto uczęszczać na kurs programowania sterowników siemens s7 czy jest to strata czasu?

Michałek

Posty: 12

 
Osobiście sam korzystałem z kursów siemens i moim zdaniem można się z nich naprawdę niesłychanie sporo nauczyć jeśli chodzi o programowanie sterowników tej marki i pracę w branży związanej z tego typu sterownikami.

Puni3k

Posty: 21

 
Od siebie jak najbardziej zachęcam Cię do uczestnictwa w szkoleniach siemens bowiem rzeczywiście możliwe jest nauczenie się na nich programowania. Znam nawet osoby, jakie po takich kursach znalazły pracę jako programiści i niesłychanie dobrze zarabiają a praca nie jest uciążliwa.

wisła1905

Posty: 15

 
Jeśli szukasz rzeczywiście dobrego podstawowego kursu siemens to polecam Ci ten: http://www.s7-scl.pl/kurs-plc/podstawowy/s7-plc/. Moim zdaniem kurs ten mimo, iż krótki to rzeczywiście przekazuje ogromną liczba informacji i jest rzeczywiście niesłychanie wysokiej klasy.

sawas

Posty: 15

 
W mojej opinii nawet jeżeli potrafisz programować sterowniki siemens s7 to blogi mogą i tak dostarczyć Ci mnóstwo wiedzy. Na niektórych przedstawiane są na przykład niestandardowe sposoby, które pozwalają na jeszcze większe wykorzystanie możliwości jakie dają tego typu sterowniki co z pewnością wiele razy Ci się przyda.

namok

Posty: 6

 
Od siebie jak najbardziej polecam Ci kurs siemens s7 ponieważ jest on doskonały do tego aby zdobyć najpotrzebniejszą wiedzę z zakresu programowania sterowników marki siemens.

Penio

Posty: 24

 
Programowania w mojej opinii możesz nauczyć się w każdym wieku. Decyzja o rozpoczęciu nauki powinna jednak wypływać z serca bowiem tylko wtedy będziesz w stanie wytrwać w swoim postanowieniu i rzeczywiście przyłożyć się do nauki i wynieść ze szkolenia siemens rzeczywiście dużo, w przeciwnym razie odradzam Ci uczestnictwo w tego typu szkoleniu.

21gregorek

Posty: 25

 
Osobiście rozpoczynałem od darmowych szkoleń siemens i dzięki nim poznałem wszystkie podstawy, jakie dały mi możliwość udziału w szkoleniach płatnych.

inhuman

Posty: 29