fryzjer limanowskiego olsztyn, szukam

fryzjer limanowskiego olsztyn, szukam

Cześć, zamiast strzyżenia chciałabym również wykonać jakieś zabiegi na twarzy i wykonać hennę. Który salon urody w Olsztynie oferuje wszystkie te usługi?

Michałek

Posty: 1

 
Słyszałam niesłychanie porządne opinie na temat salonu fryzjerskiego w Olsztynie na Starym Mieście. Moja koleżanka jest stałą klientką i zawsze jak się spotykamy, zazdroszczę jej fryzury. W końcu muszę się tam wybrać.

Gruamer

Posty: 5

 
Kilka lat temu byłam klientką fryzjera na Dworcowej w Olsztynie. Jakość usług była niezła, ceny niewygórowane. Wiem, że chodzą tam moje koleżanki z pracy i nie narzekają.

nowoter

Posty: 20

 
Moim marzeniem był irokez. Tylko fryzjer w Olsztynie przy Żołnierskiej podjął się tej usługi, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Miałem takie młodzieńcze fantazje, ale nie żałuję tego, że wtedy spróbowałem.

Yuri20

Posty: 3

 
Zdecydowanie fryzjer w Olsztynie przy Wilczyńskiego. Niezwykle miły personel, który określiłabym jednym słowem – doświadczony. Błyskawiczne strzyżenie w porządnej cenie.

alujas

Posty: 6

 
Koloryzacja włosów w Olsztynie to niesłychanie drażliwy temat. Niewiele jest salonów, jakie robią to dobrze. Jednym z nich jest: http://www.anna.olsztyn.pl. Serdecznie polecam!

fuey

Posty: 13

 
Usługi kosmetyczne wykonują także salony fryzjerskie. Fryzjer w Gutkowie robi to niezwykle dobrze. Po mojej pierwszej wizycie dwa lata temu zostałam stałą klientką. W grę wchodzi więc nie tylko strzyżenie, natomiast także usługi kosmetyczne.

Lupusx

Posty: 8

 
Zdecydowanie fryzjer w Olsztynie przy Wilczyńskiego. Bardzo miły personel, który określiłabym jednym słowem – profesjonalny. Błyskawiczne strzyżenie w dobrej cenie.

Serduszko4

Posty: 8

 
Kilka lat temu byłam klientką fryzjera na Dworcowej w Olsztynie. Jakość usług była niezła, ceny niewygórowane. Wiem, że chodzą tam moje koleżanki z pracy i nie narzekają.

api12

Posty: 27

 
Wiem, że dla większości nie będzie to zaskoczeniem, ale rozstrzał cenowy jest dosyć spory. Fryzjerzy w Olsztynie cennik ustalają na podstawie doświadczenia i ponoszonych kosztów bieżących. Warto zapoznać się z nim wcześniej w Internecie. Przy okazji pojawią się też pewnie opinie stałych klientów.

przemek55

Posty: 12