Makijaż permanentny w Katowicach, gdzie znajdę ?

Makijaż permanentny w Katowicach, gdzie znajdę ?

A może wy mi polecicie jakąś dobrą kosmetyczkę w Katowicach. Chciałabym dokładnie skorzystać z makijażu permanentnego, więc oferta musi być przez was koniecznie sprawdzona :) Dzięki bardzo.

jarcio00

Posty: 8

 
Dziękować, nie dziękować :) Muszę odwiedzić salon i dopiero wtedy ocenić :) Zaufany dobry fryzjer w Katowicach to skarb. Od zawsze cenię sprawdzone usługi. Jak coś to na pewno odezwę się i przekażę, jak było :D

ivonzjeee

Posty: 12

 
Też sprawdzam wasze polecenia. Nie powiem, bo dobry fryzjer w Katowicach jest, ale ceni się nie na moją kieszeń :) Może coś tańszego podsuniecie :) Sylwester tuż, tuż.

Acclaim

Posty: 16

 
Robiłam makijaż permanentny w Katowicach i to dokładnie tak po prostu. Poszukałam salonu, zadzwoniłam i się umówiłam. Nie robiłabym z tego tak wielkiego szumu. W końcu idziesz do salonu. Faktycznie nie ma obaw. Trzeba tylko doczytać co do za salon i już. Informacji w sieci jest mnóstwo. Myślę, iż nie będziecie posiadały problemów.

mnichhhu8

Posty: 16

 
Miałam problem ze zmianami naczyniowymi. I tylko dobra kosmetyczka w Katowicach uratowała mnie od tej szpetności. Niemniej jednak to prawda, że trzeba trafić na dobry salon, który posiada odpowiedni sprzęt. Doświadczenie też ma znaczenie.

tyczner,

Posty: 29

 
Miałam problem ze zmianami naczyniowymi. I tylko dobra kosmetyczka w Katowicach uratowała mnie od tej szpetności. Ale to prawda, że trzeba trafić na dobry salon, który posiada odpowiedni sprzęt. Doświadczenie też ma znaczenie.

bruklin187

Posty: 8

 
Ta propozycja każdej z was przypadnie do gustu. Osobiście to właśnie tutaj robiłam makijaż permanentny w Katowicach http://www.stepienkosmetyka.pl i jestem niezmiernie zadowolona z efektów. Jakość, jakość i jeszcze raz jakość. Poza tym niezmiernie miła obsługa. Szczerze polecam.

wiera44

Posty: 12

 
Cudownie, albowiem też właśnie szukam jakiegoś zaufanego dobrego fryzjera w Katowicach. Mam nadzieję, iż coś tu polecicie. Nie niezwykle orientuję się tu w takich usługach, albowiem mieszkam od niedawna. Może uda mi się z waszego polecenia odszukać dobre usługi :)

Joe

Posty: 19

 
Robiłam makijaż permanentny w Katowicach i to dokładnie tak po prostu. Poszukałam salonu, zadzwoniłam i się umówiłam. Nie robiłabym z tego tak wielkiego szumu. W końcu idziesz do salonu. Naprawdę nie ma obaw. Trzeba tylko doczytać co do za salon i już. Informacji w sieci jest sporo. Myślę, że nie będziecie miały problemów.

QwerTery

Posty: 9

 
Też znalazłam dobrego fryzjera w Cieszynie właśnie blisko siebie. Jak mam przejeżdżać przez całe miasto, żeby dojechać do dobrego salonu, to odpada. Wolę mieć coś sprawdzonego pod nosem :) A tak też się da. Choć pewnie zakres usług w takim renomowanym jest większy.

warter88

Posty: 7