strony www Warszawa, która firma ?

strony www Warszawa, która firma ?

Znacie jakąś dobrze przygotowaną firmę do tworzenia stron www w Warszawie? Mam pewien pomysł na stronę internetową, ale nie wiem jak go wykonać.

Dziadek

Posty: 1

 
Firmę zajmującą się stronami www w Łodzi macie tutaj https://www.icp.info.pl. Słyszałem o nich niezmiernie porządne opinie, natomiast sam nie miałem jeszcze okazji, aby z oferty sięgnąć.

Dresik

Posty: 7

 
Korzystałem z oferty firmy, która zajmowała się stronami internetowymi w Warszawie i wszystko wykonali perfekcyjnie. Bardzo dobrze podchodzili do wymagań, jakie ma klient. To bardzo ważne, bo wtedy można wprowadzić również swoje pomysły. Jeśli są dobre to graficy to bardzo szybko podchwytują i tworzą od nowa.

labuh

Posty: 6

 
Korzystałem z oferty firmy, która zajmowała się stronami internetowymi w Warszawie i wszystko wykonali doskonale. Niesłychanie dobrze podchodzili do wymagań, jakie ma klient. To niezmiernie istotne, bo wówczas można wprowadzić również własne sposoby. Jeśli są dobre to graficy to niezmiernie szybko podchwytują i tworzą od nowa.

Klakier

Posty: 7

 
Jest dużo firm, które się zajmują przygotowywaniem stron internetowych. Jedni robią proste wizytówki, a inni zajmują się niezwyklej skomplikowanymi projektami. Im poważniejszy projekt tym większe pracownicy muszą się doświadczenie i wiedzę. Wówczas się uda.

Marioleczka

Posty: 2

 
Znajomy korzystał z oferty firmy, która zajmuje się stronami internetowymi w Łodzi i był zadowolony. Chyba zamawiał u nich stronę wizytówkę, natomiast nie wiem dokładnie. Muszę go zapytać ile dał i jak długo czekał na wykonanie projektu.

Julian

Posty: 10

 
Stronę firmową mam od lat. Pomogła mi w zdobywaniu zaufania do sporo klientów, zatem polecam abyście sobie coś takie zakładali. Koszt jest mały, a zyski naprawdę niezmiernie duże.

brzoza78

Posty: 11