przewozy do Niemiec, gdzie tanio?

przewozy do Niemiec, gdzie tanio?

Cześć, chciałbym się dowiedzieć o busy do Niemiec pomorskie. Czy jesteście w stanie polecić mi konkretną dobrą firmę z tego województwa? Nie mogę znaleźć nic konkretnego, albo jak dzwonię to nikt nie odbiera.

Sarenka

Posty: 1

 
Ja wracając z zagranicy zawsze wybieram busy do Niemiec, zatem iż są wygodne i drobne. Autokarem bym chyba nie przeżyła. Jeżeli chodzi o firmę to polecam Ci tę stronkę https://www.beatabus.pl. Jeżdżę z nim od pół roku i jestem niesłychanie zadowolona. Panowie mili i spokojni, więc wszystko na plus.

Gruby_56

Posty: 5

 
Dużo jest firm na rynku, które proponują przewozy do Niemiec. Dużo z nich proponuje również przejazd osób ze swoimi pupilami. Jest czasem bardzo ważne, kiedy na stałe mieszkamy za granicą i mamy małego pieska. Wydaję mi się, iż przewoźnicy nie mają z tym żadnego problemu.

DaNceR

Posty: 8

 
Ja lubię busy do Niemiec pomorskie. Zawsze jak zamawiam stamtąd firmę to mam miłą podróż. Ja nie korzystam z jednego przewoźnika tylko z paru. Zawsze zamawiam busa, jak znajdę jakikolwiek numer.

Trener

Posty: 4

 
Niedrogie są busy do Niemiec, więc pożądane byłoby spróbować. Ja jeżdżę busami z psem i nikt mi nie robi żadnych kłopotów. Pamiętaj tylko, aby sprawdzać wyposażenie, które są siedzenia, czy jest TV, a zarówno klimatyzacja i radio.

Suit

Posty: 6

 
Ja uwielbiam busy do Niemiec, ponieważ zawsze śpię te kilka godzin w podróży. Ja nigdy nie jeździłem z jednym przewoźnikiem, więc nie mogę Ci nic konkretnie polecić. Jednak jak polecicie dobre przewozy to będę jeździć jednym cały czas.

celos00

Posty: 28

 
Jeśli chodzi o przewozy do Niemiec to warto zwracać uwagę na wyposażenie busa. Ja zawsze zwracam uwagę, aby fajnie przeżyć kilkugodzinną drogę.

namok

Posty: 4