gdzie kupić opony do ciężarówek

gdzie kupić opony do ciężarówek

Jakimi zasadami kierujecie się przy wymianie opon w samochodach ciężarowych i czy możecie mi coś bardziej praktycznego podpowiedzieć?

HaNzo

Posty: 1

 
Zawsze sprawdzam, które marki ogumienia prowadzą badania. Czy mają działy B+R i ile pieniędzy poświęcają na odkrywanie nowych technologii. Akurat Michelin to jeden z lepszych przykładów, gdzie można zauważyć sporą różnicę w jakości opon radialnych.

Worms

Posty: 4

 
U mnie z geometrią coś było i wpływała negatywnie na jakość ogumienia, dlatego polecam też ogólny serwis floty. Powiedzmy kompleksowy przegląd przed ważniejszymi zmianami.

fuey

Posty: 13

 
Jeszcze zależy na jakich ładunkach maksymalnych jeździsz. Wydaje mi się, że już nie ma taniego i dobrego ogumienia. Wysoka inflacja porobiła i ten rynek, dlatego lepiej zainwestować w coś sprawdzonego.

pawel253

Posty: 8

 
U polskich przewoźników cały czas jest presja na bardzo niskie ceny. Każdy oszczędza, a oszczędzanie na ogumieniu to niebezpieczeństwo dla wszystkich uczestników ruchu.

Lupusx

Posty: 3

 
Nowa seria Continentala nieźle się u mnie sprawdza. Zrobili większą odporność na wyszczerbianie i to się sprawdza. Akurat dobre ogumienie na polskie, dziurawe drogi. Może trochę mniej niż w ostatnich latach, ale jednak.

bodzik155

Posty: 7

 
Podpatruję też działania konkurencji i sprawdzam, co u siebie wstawiają. Dobry wyznacznik, żeby oceniać najlepszych na rynku. Stawiam osobiście na opony, które wytrzymują największe obciążenia eksploatacyjne. Nie oszczędzam.

suderuss3

Posty: 18

 
Wiem, że opony Pirelli w dobrych cenach znajdziesz przez www.res-tires.pl . Jak coś to się bezpośrednio z producentem skontaktują. To całkiem ciekawa opcja, jeżeli szukasz czegoś konkretnego, albo nie możesz znaleźć w innych sklepach. Continentala mają w dobrych cenach i Falkena. Mam z tymi markami dobre doświadczenia, więc polecam przy okazji.

Trener

Posty: 3

 
Mam swój test. Jak opona nie pływa, kiedy śnieg spadnie to się jej trzymam. Wiele marek niestety tego prostego testu nie przechodzi. Sami pewnie wiecie, o czym mówię.

opiter78

Posty: 3