krzewy ozdobne sadzonki, oferta ??

krzewy ozdobne sadzonki, oferta ??

Dzień dobry. Mam pytanie dotyczące sadzonek w hurcie. Gdzie kupujecie? Znacie jakieś sprawdzone gospodarstwo ogrodnicze? Może pomagają w założeniu plantacji? Z góry dziękuje za pomoc.

dziubbek56

Posty: 6

 
A co do iglaków, to mnie też przydałaby się jakaś sprawdzona strona z wiadomościami i wiedzą. Muszę zaznaczyć, że wszędzie piszą to samo i nie znalazłem jak do tej pory żadnej strony, która zachwyciłaby mnie rzetelnością :( Dokładnie szukam informacji o uprawie świerka pospolitego. Jak coś znacie, piszcie.

Boss

Posty: 15

 
A podobno są tacy producenci, którzy sprzedają choinkę żywą na święta online. Ładnie zapakowana dostarczona do domu to by mi odpowiadało. Jakbyście mieli jakieś namiary na takiego kogoś, to jestem chętny :D Ciekawe jaka jest cena i czy mają duży wybór. W ogóle jak taka sprzedaż wygląda.

asiunia44

Posty: 16

 
Tu link do dobrego producenta sadzonek krzewów ozdobnych http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_magnolie_krzewy_ozdobne.php. Mają znaczny wybór w tym zarówno nadzwyczajne sadzonki, które znakomicie się u nas adaptują.

Yuri20

Posty: 10

 
Ja pozostałam przy jodle kaukaskiej. Nie sprawia mi kłopotów w uprawie, dlatego nie zmieniam :) Zresztą posiadam ogród po rodzicach i jakoś tak smutno byłoby nie kultywować ich tradycji :) A co do sadzonek to też polecam prywatnych producentów, bo masz pewność porządnej jakości.

marcel65

Posty: 13

 
Sadzonki krzewów w marketach to po prostu żenada. Żadna mi się się nie przyjęła w zeszłym roku. Ubolewam nad faktem, albowiem zwrotu pieniędzy nie ma i czas zmarnowany. Szperam i szukam porządnych źródeł sprzedaży, albowiem teraz nie mam zamiaru popełnić drugi raz tego samego błędu. Muszę być pewny w 100%.

allaa

Posty: 8