Najlepsze seriale, gdzie oglądne ?

Najlepsze seriale, gdzie oglądne ?

Cześć. Jakie jest Wasze zdanie na temat seriali online? Będę w stanie obejrzeć je w jakości porównywalnej do tej, z jaką spotkam się w telewizji?

74erns

Posty: 9

 
Mam nadzieję, że najlepsze seriale w mojej opinii będą produkowane jeszcze dość długo. Wbrew pozorom uwielbiam nieco bardziej niszowe produkcje, o których nikt nie wspomniał na tym forum dyskusyjnym.

Kitas

Posty: 10

 
Rozmaite seriale tv udało mi się znaleźć na tym portalu: http://tvseriesonline.pl. Wydaje mi się, że wybór jest satysfakcjonujący nawet dla najbardziej wymagających :)

messi32

Posty: 18

 
Najlepsze seriale z całą pewnością nie są produkowane w Polsce. Wydaje mi się, że nasze produkcje mają jednak zdecydowanie zbyt niskie budżety, aby osiągnąć sukces.

dagaaa5

Posty: 13

 
Trudno mi się wypowiedzieć na temat tego, jakie najlepsze seriale mogą Was najmocniej zainteresować. Wiele zależy od tematyki, którą od zawsze preferujecie (każdy taką ma).

wisełka88

Posty: 6

 
Zawsze dziwiło mnie to, że seriale dostępne są w Internecie, skoro lecą także w telewizji. W sumie dopiero po kilku latach dostrzegłam zalety seriali, które można włączyć w sieci. Przede wszystkim można to zrobić w absolutnie każdej chwili, a jednocześnie ich wybór… JEST GIGANTYCZNY!

zbychuuu

Posty: 14

 
Od dużo lat oglądam seriale tv. Dotychczas robiłam to wyłącznie z pomocą mojego telewizora, aczkolwiek w ostatnich tygodniach coraz mocniej zaczęłam interesować się produkcjami, które powstają w innych krajach i dostępne są wyłącznie poprzez Internet.

wom_ww

Posty: 4

 
Zawsze dziwiło mnie to, że seriale dostępne są w Internecie, skoro lecą zarówno w telewizji. W sumie dopiero po paru latach dostrzegłam zalety seriali, jakie można włączyć w sieci. Przede wszystkim można to wykonać w absolutnie każdej chwili, a jednocześnie ich wybór… JEST GIGANTYCZNY!

Różyczka

Posty: 14

 
Nigdy nie miałam wątpliwości, że w Stanach Zjednoczonych produkowane są zdecydowanie najlepsze seriale. Widzę, że mnóstwo osób na tym forum dyskusyjnym zgadza się ze mną. Niekiedy Anglicy stworzą także coś fajnego, a reszta krajów raczej bez rewelacji, w tym Polska.

trans34

Posty: 3