gdzie kupić perfumy

gdzie kupić perfumy

Jak podchodzicie do zakupu testerów perfum? Czy to opłacalna sprawa, a może związana z jakimiś haczykami, o których nie mam pojęcia :)

gregcie@

Posty: 5

 
Dobre zapachy stosuje się teraz nawet w sprzedaży, więc tym bardziej przy budowaniu własnego wizerunku warto uwzględnić oryginalne buteleczki. Testery mają największy stosunek ceny do jakości według moich doświadczeń.

Cim45

Posty: 6

 
Nigdy nie łącz różnych zapachów i jak używasz jeszcze dezodorantu to najlepiej dopasować pod perfumy markowe. Czasami trudno to zrobić, bo jednak markowe dezodoranty to straszna drożyna. Ewentualne neutralny ałun.

Lupusx

Posty: 8

 
Nie od dzisiaj wiadomo, że perfumy to jeden z najsilniejszych afrodyzjaków. W kwestiach towarzyskich warto próbować nowych rozwiązań, natomiast w biznesie trzeba uważać, aby przypadkiem nie przesadzić ze słodką nutką :)

dominiczek

Posty: 17

 
Z zapachu można zrobić faktycznie indywidualną wizytówkę i się tym samym wyróżnić w towarzystwie. Niektóre męskie zapachy projektuje się nawet w taki sposób, aby oddawały profesjonalizm człowieka, więc warto doczytać trochę o recepturach, właściwościach zapachów.

wieszdo87

Posty: 6

 
Jak pozyskasz próbki z drogerii to najlepiej pochodzić z nimi przez kilka dni, od czasu do czasu powtarzać jeden zapach, aż trafisz. To niestety trochę sztuka i człowiek uczy się na błędach.

Budowlaniec

Posty: 6

 
Warto czytać recenzje profesjonalne perfum, czy nawet testerów i dopytywać w sklepach, czy konkretna marka nie pogorszyła przypadkiem jakości produkcji. Bo to się podobno zdarza coraz częściej.

Polaczek90

Posty: 10

 
Wiesz, po zapachu to nawet rozpoznajesz czasami człowieka i to robi jednak pozytywne wrażenie. Nie lubię ludzi, którzy o siebie nie dbają. W tych czasach wszystko stanowi o przewadze w towarzystwie, biznesie. Trzeba kombinować.

Cim45

Posty: 19

 
Zakochałam się w tych perfumach, https://www.testerownia24h.pl/pl/p/YVES-SAINT-LAURENT-BLACK-OPIUM-90ML-EDP/61 waniliowe z dodatkową, delikatną nutką drzewa kaszmirowego. Czuję się w tych perfumach super. Zostałam przy nich, a wcześniej wymieniałam na różne marki. Może to akurat też twój zapach, więc polecam przy okazji. A tester znacznie tańszy, więc nie ma sensu przepłacać moim zdaniem.

johncena67

Posty: 19

 
Przyznam, że zapach cytrusów mnie pobudza bardziej od wypicia kawy czasami. Niesamowite, jak dobrze dobrany aromat działa na człowieka.

Kitas

Posty: 5