Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Kremy anti anging 50 plus z naturalnym składem – ktoś coś? Muszę coś takiego znaleźć mojej mamie, chciałam jej zrobić prezent na urodzinki. Jeśli orientujecie się co do sklepów specjalizujących w takich ekologicznych, zdrowych kosmetykach to proszę o inf!

3

Posty: 10

 
Staram się powoli wymieniać swoje kosmetyki na lepsze, bardziej dedykowane dla mojej skóry, ale jeszcze dużo rzeczy mam do kupienia. Na pewno kremy do twarzy to jest coś nad czym najbardziej się zastanawiam, najtrudniej jest mi się zdecydować na konkretne.

serum56

Posty: 10

 
Zdecydowanie muszę sobie już jakiś krem przeciwstarzeniowy kupić...Choć mam dopiero 35 lat ale widzę po skórze że mocno zaczyna trafić ostatnio na elastyczności. Pewnie by się przydało też dietę zmienić. Jakie rzeczy poprawią jakość skóry?

fill

Posty: 27

 
Dużo kremów odmładzających opartych o naturalny skład sprzedaje Enaturalne. Na stronie www.e-naturalne.pl jest cała oferta i opisy konkretnych preparatów. Odkąd zaczęłam ich krem anty anging stosować to czuję się dużo lepiej, skóra zyskała na elastyczności i przy tym nie ma już takiej tendencji do przesuszania jak wcześniej. Choć nie powiem, żeby efekty przyszły od zaraz, musiałam konkretny czas krem nakładać regularnie.

Zas

Posty: 25

 
Trudno coś dobrać dla skóry wrażliwej. Ja mam problem z trądzikiem różowatym i w sumie całą szafkę z kosmetykami musiałam wymienić a i tak nie wszystkie dermokosmetyki jakie kupuję się sprawdzają.

messi10

Posty: 12

 
Szczerze powiem że nie zwraca większej uwag na to czy kosmetyki są naturalne czy nie, ważne żeby na moją skórę działały. To jest moje główne kryterium, no i też na pewno na cenę i wydajność patrzę.

h-humer

Posty: 11

 
Do naturalnych kosmetyków to mnie bardzo moja siostra namawia. Ona w ogóle jest ostatnio nawróconą wege, przerzuca się totalnie z rzeczy pochodzenia zwierzęcego na roślinki...Oby jej to na dobre wyszło.

hihi45hihi

Posty: 14

 
Jakoś nigdy nie byłam kobietą która szczególnie dużą uwagę zwracała na pielęgnacje. Ale dopiero niedawno zaczęłam. Jednak wiek na mnie to wymusił ;) Pierwsze zmarszczki, pierwsze oznaki wiotczenia skóry...to najlepszy motywator był dla mnie.

tigra32

Posty: 14

 
Ja to mam wielki problem z przebarwieniami. Nie wiem czy się z tym na jakieś zabiegi nie wybrać, bo tutaj same kosmetyki to może być jednak za mało.

GGregbard

Posty: 17

 
Do maseczek to jakoś się nie mogę od lat przyzwyczaić. To trochę zbyt czasochłonne jest dla mnie żeby z taką maską wysiadywać na twarzy. No chyba że by się udało jakąś dobrą ekspresową znaleźć, ale takich jest mało.

codePerformance

Posty: 15