wyciskarka, szukam

wyciskarka, szukam

Jakie są opinie na temat firmy dafi i dzbanków? Korzystacie z tego, na co dzień? Spełnia Wasze wymagania i oczekiwania? Rodzina chce kupić taki dzbanek i zbieram informacje.

RufleX

Posty: 1

 
Kupuje kilka razy w roku dafi filtry do butelek i jest wszystko w porządku. Wytrzymują długo, dlatego są opłacalne. Mam czystą wodę, a właśnie na tym najniezwyklej mi zależało, dlatego polecam Wam wszystkim. Filtrowanie to tylko kilka minut i już można się weselić czystą wodą, na jakiej przecież każdemu winno zależeć.

Matusiński

Posty: 4

 
Raz chyba na miesiąc wymieniam filtry w dzbankach i jest w porządku. Te filtry potrafią nawet kamień usuwać. Dla mnie to praktyczne rozwiązanie, jakie polecam innym.

namok

Posty: 5

 
Oferty z butelką filtrującą można znaleźć na https://sklep.dafi.pl/butelka-filtrujaca-0-7-l-z-2-filtrami-mietowa.html. Wszystko jest tutaj opisane, dlatego będziemy wiedzieli, który z filtrów, do jakiego dzbanka ma pasować.

Klara323

Posty: 12

 
Lubię korzystać z dzbanka z filtrem, bo w kilka chwil mam czystą wodę. Wam również to polecam. Naprawdę należałoby zainteresować się takimi ofertami.

Sarenka

Posty: 3

 
Dla mnie butelki dafi to strzał w dziesiątkę. Można zamówić sobie wszystko poprzez Internet i rzeczywiście niezwykle dużo zaoszczędzić czasu jak i pieniędzy.

Marko

Posty: 2

 
U nas od lat są dzbanki od dafi i jesteśmy niezwykle zadowoleni. Oferta jest niezwykle duża, zatem można wybrać sobie barwa dzbanka jak i jego pojemność. Jeśli ktoś zużywa wiele wody to można mieć dzbanek o pojemności nawet trzech litrów. Mnie akurat wystarcza połowa tego i wszyscy piją niezwykle czystą wodę.

Appell

Posty: 5

 
Od dafi butelka termiczna jest super. Mam ją przez cały rok. Latem mam zimne napoje wewnątrz, a zimą można trzymać gorące. Trzyma temperaturę bardzo dobrze, dlatego spełnia wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

numiś45

Posty: 2