pit 2019, program ??

pit 2019, program ??

Nie umiem rozliczyć się za ten rok. Macie jakieś sprawdzone programy pit 2019, który krok po kroku poprowadzi nas przez całe rozliczenie? Zależy mi, także na e-deklaracji.

gumisiek45

Posty: 2

 
Super jest ten program pit 2019. Od teraz nie będę musiał stać w kolejkach w skarbówce by złożyć deklarację. Wchodzę na stronkę i w kilka minut wysyłam e-deklaracje.

Sis45

Posty: 7

 
Raczej nie może udostępniać danych. Wydaje mi się, żę wszystkie nasze dane są pod kontrolą i udostępniane są jedynie przy wysyłaniu prawidłowego rozliczenia podatkowego do skarbówki. Ja raczej ufam takim programom i w 2019 roku rozliczałem się i nie było żadnego problemu.

Kitas

Posty: 15

 
Pracowałam za granicą i nie wiem jak zrobić prawidłowo rozliczenie podatkowe za 2019 rok. W internecie są programy lub strony internetowe, które prowadzą po kolei jak się rozliczyć. Nie wiem, czy można im zaufać. Myślicie, żę takie darmowe programy robią dobrą robotę?

Tomcio

Posty: 12

 
O coś takiego szukałam. Fajna sprawa z tymi programami. Zawsze mam problem z obliczaniem ulg na dzieci. Teraz rozliczenie pita 2019 nie będzie takie trudne.

orange777

Posty: 14

 
Oczywiście, że tak. Korzystam z programu pit format 2019. Tu macie stronkę www.pit-format.pl. Szybko i łatwo można się rozliczyć nawet w 5 minut. Program sam pokazuje nam dane kroki oraz kwoty, które trzeba wpisać w dane pole. Nie miałam z nim problemu. Od razu można wysłać e-deklaracje.

Anielkka

Posty: 12

 
Myślicie, iż program pit 2019 nie udostępnia nikomu naszych danych? Trochę boję się używać takich rzeczy. W internecie szybko mogą wypłynąć gdzieś nasze dane.

Gumis

Posty: 7

 
Rozliczenie pit za 2019 roku może nam wykonać księgowa. Sporo osób ogłasza się w internecie, naturalnie trzeba za to płacić.

benia

Posty: 9

 
Dokładnie. Tylko my płacimy za usługę w wybranym biurze za rozliczenie pit, a oni wykonują go za darmo właśnie w takich programach. Dlatego za rok 2019 rozlicze się sama online.

Poznaniaczek2

Posty: 8

 
Ja zawsze musiałam prosić kogoś z rodziny o rozliczenie pita. Za 2019 rok spróbuję zrobić to sama online.

doprzodu67

Posty: 4