personalizowane upominki dla dzieci, polecicie ?

personalizowane upominki dla dzieci, polecicie ?

Czy ktoś orientuję się, gdzie mogę sięgnąć z usługi szycia na zamówienie dla dzieci? Chodzi mi bardziej o zabawki, niż ubrania.

Dobruśw90

Posty: 1

 
Ja kiedyś zamówiłam u jednej pani szycie maskotki z rysunku dziecka. Mój syn był niezwykle zaspokojony, iż do tego co narysował na kartce, może się teraz przytulać.

Hostelos3

Posty: 6

 
Warsztaty z igła i nitką muszą być naprawde interesujące, ponieważ wiele dobrych opinii słyszałam o nich w przedszkolu mojego dziecka. Może też swoją córkę zapiszę na takie zajęcia.

Dresik

Posty: 7

 
Ja kiedyś zamówiłam u jednej pani szycie maskotki z rysunku dziecka. Mój syn był bardzo zadowolony, że do tego co narysował na kartce, może się teraz przytulać.

englandrm

Posty: 6

 
Kiedyś przez przypadek natchnęłam się na tą stronkę http://www.gosilandia.pl i wykonuję się tam szycie na zamówienie dla dzieci. Zamówiłam fajną maskotkę i muszę wam powiedzieć, że produkt jest bardzo dobrej jakości. Widać, że ktoś podchodzi do pracy z bardzo dużym zaangażowaniem. Polecam jak najbardziej, jeśli czegoś takiego szukacie.

mmmm56

Posty: 9

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, niemniej jednak niestety nie wychodziły mi śliczne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

jarostt

Posty: 12

 
Wiele stron oferuję personalizowane upominki dla dzieci. Musisz poszukać takich sklepów w internecie, jest ich wiele na pewno coś znajdziesz.

yaoks

Posty: 14