Koncerty Bad Boys Blue, poszukuję?

Koncerty Bad Boys Blue, poszukuję?

Na jesieni podobno będzie dużo fajnych koncertów, będzie chyba Bad Boys Blue. Poszukuję gdzie można nabyć bilety.

Julian

Posty: 13

 
Też jadę na te koncerty, przede wszystkim z powodu Bad Boys Blue. Byłam już na ich koncercie z dwiema nowymi wokalistkami. Grają całkiem spoko. Dobrze, iż jest John, jest nadal twarzą zespołu, wobec tego dobrze się ich słucha, ogląda i bawi na koncertach. Do zobaczyska na koncercie. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Czarek

Posty: 21

 
Jestem strasznie ciekawa, jak wygląda na żywo nowy skład Bad Boys Blue. Nabyłam z mężem bilety i czekamy na ich koncert, który odbędzie się 28 listopada na Ergo Arenie.

namok

Posty: 23

 
Panie i Panowie w tym roku będziemy mieli okazję poszaleć na przy wyśmienitych popowych rytmach. Będzie Bad Boys Blue, a koncerty będą grać jeszcze różne gwiazdy, o jakich nie można zapominać. W listopadzie będzie gorąco.

gregcie@

Posty: 14

 
Uwielbiam emocje na koncertach, teraz czekam na Bad Boys Blue. 28 listopada na Ergo Arenie będzie mnóstwo gwiazd. Warto jechać, pozdrawiam. A co do biletów, to trzeba się spieszyć.

miko_poz

Posty: 16

 
U nas będzie grać Bad Boys Blue. Szkoda, że nie w lato. Koncert będzie z okazji andrzejek w listopadzie na Ergo Arenie. Bilety dostępne są już przez internet.

Madzia

Posty: 19

 
Tak kochani Bad Boys Blue będzie grał koncert u nas listopadzie. Odszukałam stronę, na jakiej można nabyć bilety http://www.badboysblue.com.pl. Ja już je mam, nie zwlekajcie, jak chcecie odnaleźć się na tym wydarzeniu.

tyczner,

Posty: 29

 
28 listopada na Ergo Arenie będzie dużo koncertów, wiem, że na pewno będą grali Bad Boys Blue. Już w nowym składzie z Sylvią McInerney i Edith Miracle. Też są ekstra, mam nadzieję, że będziemy się wszyscy dobrze bawić. Kupujcie już bilety, bo później może być krucho.

stopiw7

Posty: 22

 
Cieszę się, że Bad Boys Blue będzie w Polsce. Byłem już na ich koncercie, kiedy John McInerney gra z dwoma wokalistkami. Jest na co popatrzeć i uważam, że całkiem dobrze się prezentują. Wczoraj zakupiłem bilety. Będzie dużo innych sław. Widać, że szykuje się niezła impreza, ja jej nie chcę przegapić. Pozdrawiam.

DiD3K

Posty: 18

 
Nie mam jeszcze biletów na koncert Bad Boys Blue, który będzie jakoś jesienią. Wciąż nie mogę się zdecydować, czy warto jechać i oglądać skład zespołu, który jak wiadomo jest już inny i wcale mi się nie podoba.

sawas

Posty: 16