Piosenki disco polo

Piosenki disco polo

Jeśli znacie jakieś fajne, nowe utwory disco polo to dajcie znać, chciałem zorganizować sobie dobrą zabawę dla siebie i znajomych w weekend.

figo

Posty: 5

 
Sporo muzyki w sieci i tam jeśli szukasz disco polo to poszukaj dla siebie propozycji, pewnie coś interesującego będziesz w stanie tam wybrać.

Marys56

Posty: 13

 
W sieci nowych utworów jest bardzo dużo, jak poszukasz na YT to na pewno znajdziesz fajnych świeżych wykonawców.

21gregorek

Posty: 20

 
Właśnie najlepiej muzyki poszukać sobie w sieci, tam propozycji będzie najwięcej bo wykonawcy, którzy chcą zaistnieć zaczynają promocje właśnie od internetu.

Koko45

Posty: 5

 
Spoko utwory ma Adam Krajewski, między innymi piosenkę Be happy https://www.youtube.com/watch?v=F4Ertdc3c1o. Zerknij do niego na kanał pewnie uda się z tymi utworami zrobić dobrą imprezę.

74erns

Posty: 9

 
Szukaj sobie w sieci nowych utworów, klej playlistę i bez dja będziesz miał świetną zabawę. Tylko potrzebny niezły sprzęt.

Ptaszek

Posty: 27

 
Sporo jest fajnych utworów w sieci więc jak tam poszukasz to pewnie coś interesującego wybierzesz również jeśli chodzi o takie mało jeszcze znane utwory.

Polaczek90

Posty: 11

 
Pomysłów na imprezę każdy ma wiele, ale potem często okazuje się, że tą najlepszą opcją zawsze jest disco polo i wtedy świetnie wszyscy się bawią.

Cloperflake

Posty: 28