Agencja koncertowa, dobra firma ?

Agencja koncertowa, dobra firma ?

Witam wszystkich, szukam firmy, która zajmuje się organizacją koncertów. Zależy mi na niewielkiego formatu koncert w swoim lokalu.

aśkaoop

Posty: 11

 
Miałem okazję uczestniczyć w organizacji imprez typu koncerty. Ciężka praca, niemniej jednak satysfakcja jest i to się liczy najniezwyklej. Najfajniejsze w tym wszystkim jest to, iż publiczności się podoba i widzisz, iż dobrze się bawi, nagradzając brawami.

Jasio

Posty: 23

 
O koncertach gwiazd zagranicznych mnóstwo się teraz słyszy i czyta. Latem zdecydowanie częściej do nas przyjeżdżają, a i bilety można nabyć w całkiem znośnej cenie. Weselę się, iż jest już lato i można się rozerwać. Oby więcej było takich szalonych, dobrze zorganizowanych imprez. Pozdrawiam.

Madzia

Posty: 26

 
Nie znam żadnej agencji koncertowej, żebym mogła powiedzieć o niej, że jest w porządku. Ale z tego co widać, to Ci działają już od lat i mają dużo fajnych projektów za sobą.

hihihot

Posty: 18

 
Ta firma http://www.solarismusic.pl zajmuje się profesjonalną organizacją imprez. Na stronie jest do nich kontakt.

Można zobaczyć z jakimi zagranicznymi gwiazdami współpracują, czyli reprezentują je na terenie Polski. Jak ma się pieniądz, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przy ich pomocy zrobić niezłą imprezę np. firmową, czy w swoim pubie.

Marioleczka

Posty: 9

 
Nie taki diabeł straszny. Kumpel ma niewielką firmę i zlecał taką organizację imprezy firmowej agencji. Była gwiazda wieczoru, może nie wielkiego formatu, niemniej jednak było bardzo fajnie. Koszt był, niemniej jednak do zniesienia dla budżetu firmy.

21gregorek

Posty: 15

 
Nie znam żadnej agencji koncertowej, żebym mogła powiedzieć o niej, że jest w porządku. Ale z tego co widać, to Ci działają już od lat i mają sporo fajnych projektów za sobą.

Wojciech24

Posty: 23