zespół muzyczny puławy, opinie

zespół muzyczny puławy, opinie

Jak myślicie, czy znajdzie się jakiś dobry zespół muzyczny w Rykach? Ile wcześniej trzeba zamówić takich muzyków na wesele? Jak są dobrzy, to pewno kiepsko z terminami :(

izabelka

Posty: 9

 
To zaczynaj działać już teraz. Rzeczywiście nie żartuję, bowiem ci dobrzy mają zawalone terminy i wcale nie chodzi tylko o same ślubu, natomiast o imprezy typu studniówki czy też inne bale. Gdy szukaliśmy zespołu muzycznego w Kozienicach, to musieliśmy poświęcić wiele czasu.

wacek56

Posty: 9

 
Nie mam pojęcia, bo kiedy ja brałam ślub to jeszcze takiej konkurencji nie było :) Rzeczywiście dziś jest o wiele więcej możliwości, jeśli chodzi o wybór zespołu muzycznego w Warszawie, ale ci dobrzy są pozajmowani na naprawdę daleką przyszłość ;) Doradzę dzwonić i szukać i spotykać się, żeby dowiedzieć, kto to jest dokładnie.

gagurni

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o zespół muzyczny w Kozienicach, to akurat nie mam żadnych sensownych namiarów. Może ze stolicy kogoś wziąć. Tyle że tam to chyba biorą zdecydowanie drożej. Fundusze mamy mocno ograniczone.

NanoPIK

Posty: 5

 
I tak właśnie trzeba robić. U nas podobnie. Też nie mamy zamiaru działać na ostatnią chwilę i szukać zespołu muzycznego na wesele w Rykach na ostatnią chwilę. Należę do osób, które lubią mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.

Lupusx

Posty: 15

 
Dla mnie liczy się fakt, aby był to nie tylko wyborny zespół muzyczny, lecz też konferansjer. Jak na razie nie odnalazłem żadnego w Łukowie. Może faktycznie szukać też po okolicach. Pewnie taka opcja z dojazdem jest sporo droższa, lecz jak nie znajdziemy, innego wyjścia nie będzie.

xtigerx

Posty: 12

 
Jak szukacie dobrego zespołu muzycznego, to polecam tych muzyków http://zespol-retro.pl. Ekipa bardzo dobrze zgrana no i profesjonaliści z prawdziwego zdarzenia. Znakomicie grają. Znają się na swojej robocie. Polecam.

RadeQ

Posty: 29

 
To zaczynaj działać już teraz. Naprawdę nie żartuję, bo ci dobrzy mają zawalone terminy i wcale nie chodzi tylko o same wesela, ale o imprezy typu studniówki czy też inne bale. Gdy szukaliśmy zespołu muzycznego w Kozienicach, to musieliśmy poświęcić sporo czasu.

dziubbek56

Posty: 6

 
To ile uprzednio trzeba kochani szukać zespołu muzycznego na wesele i jak wygląda kwestia muzyków w Rykach? Nie mam zamiaru mieć podobnego problemu, a ślub za rok, więc to chyba zdecydowanie dobry termin na szukanie muzyków, fotografa itd. :D Pozdrawiam i liczę na odzew.

Galagda

Posty: 13

 
U nas też było podobnie. Nie mieliśmy zbytnio szczęścia podczas szukania fajnego zespołu na wesele. Nie trafiliśmy na dobrych muzyków. Mogę powiedzieć, iż było jako tako. Szału nie było, jak to tutaj poniektórzy wypowiadają się w samych superlatywach o muzykach, którzy grali na ich weselach.

gzdyl

Posty: 3