Koncerty Boney M, gdzie ?

Koncerty Boney M, gdzie ?

Cieszę się, że Boney M ma dalej koncerty. Szkoda mi oczywiście, że wciąż zmienia się ich skład, ale i tak dobrze jest pobawić się przy ich charakterystycznej muzyce.

Uroczy Boys

Posty: 15

 
My już jesteśmy po zakupie biletów na koncert Boney M. Żałujemy, że to już nie ten sam skład. No ale cóż. Wcale nie jest tak źle z tym jaki jest teraz. Na koncertach jest tak samo dużo ludzi i wszyscy świetnie się bawią przy znanych hitach. Pozdrawiam wszystkich, którzy w listopadzie też się wybierają na ich koncert.

Mr Frog

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o najbliższy koncert Boney M to odbędzie się u nas 28 listopada w Sopocie. Tu jest aktualna strona z informacjami o zespole, gdzie można kupić bilety na koncert http://www.boney-m.pl. Pozdrawiam i życzę wszystkim fanom świetnej i niezapomnianej zabawy.

giena1977a

Posty: 18

 
Jak czytałam gdzieś na stronie Boney M lubi koncertować w naszym kraju. Ja też zawsze raduję się na ich występy u nas. Kolejny koncert będzie z okazji andrzejek.

plertoo3

Posty: 22

 
Boney M będzie mieć koncert w Polsce. Będzie grał na andrzejki w listopadzie na Ergo Arenie w Sopocie. Można już kupować bilety. Będzie niezwykle mnóstwo ludzi, bowiem nie tylko Boney M będzie grał. Z tego co wiem to przyjedzie też do nas Bad Boys Blue. Oj będzie się działo. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia.

Kitas

Posty: 19

 
Fani Boney M mogą się cieszyć. Jesienią w listopadzie będą koncerty, a wśród wykonawców będą nie tylko oni. Ponadczasowe gwiazdy rozkręcą z pewnością fajną imprezę. Bilety są już w sprzedaży.

pawel253

Posty: 25

 
Kiedyś byłem zagorzałym fanem Boney M, natomiast obecnie nie wiem co tak rzeczywiście o nich sądzić. Grup o tej samej nazwie jest kilka, każdy śpiewa ze swoją ekipą pod nazwą, jaka ja osobiście mam zarezerwowaną dla dawnego zespołu. Troszkę mi to nie odpowiada, więc na koncerty nie jeżdżę. Ale bez wątpienia nikomu nie odradzam.

himmmu78

Posty: 34

 
Bardzo podoba mi się jak teraz grają Boney M. Wybieram się na ich koncert w listopadzie do Sopotu. Też zapraszam, zapewne będzie ekstra zabawa.

H3bi

Posty: 17