Koncerty DJ Bobo, jak gra ?

Koncerty DJ Bobo, jak gra ?

Kocham się w show, jakie prezentuje nam DJ Bobo na swoich koncertach. A może będzie w Polsce w tym roku. Jak coś wiecie, napiszcie. Pozdrawiam koncertowo.

BOBOBO%6

Posty: 11

 
Oj jakby tak miało, być, iż będzie koncert DJ Bobo u nas w kraju, to szybko piszcie. Bardzo mi zależy, żeby go zobaczyć po latach. Raz byłam na koncercie i było po prostu ekstra. Można by się wrócić wspomnieniami.

onja45

Posty: 22

 
Mnie podoba się każdy koncert DJ Bobo, który widziałam. Jestem jego fanką od lat, stosownie od dziecka. Szkoda tylko, że tak rzadko jest w Polsce. Na pewno nie gra koncertu jak nie jest w formie, nie może sobie na to pozwolić, by stracić wszystko to nad czym pracował tak długo i zdobywał taką jak ma teraz popularność.

xTxS

Posty: 26

 
Tu macie stronkę o DJ Bobo http://www.dj-bobo.pl, jest tam wszystko, koncerty i takie tam inne informacje.

Chyba też można zakupić na niej bilety na koncert.

Penio

Posty: 25

 
Z tymi koncertami DJ Bobo jest różnie. Na poniektórych jest w bardzo porządnej formie, a ostatnio oglądałem koncert, nie pamiętam skąd i wcale mi się nie podobał. Może to tylko moje odczucie, niemniej jednak był jakiś nie swój.

Boss

Posty: 19

 
Takiego gościa jak DJ Bobo nie zapomina się. Zresztą zaczynał wtedy, jak ja zaczynałam interesować się muzyką. Jest jakby po części kawałkiem mojej przeszłości, jaką bardzo miło wspominam. Śledzę o nim informacje, lecz chyba nie będzie żadnego na razie koncertu. Jak coś, to piszcie kochani. Pozdrowionka.

Oct714

Posty: 18

 
Hej, też wybieram się na koncert DJ Bobo. Nie mogę się doczekać. Widziałam filmiki koleżanki, jaka była na jego ostatnim koncercie, niemniej jednak nie w Polsce, zakochałam się w tym facecie. I jak widać można i w tych czasach w idolu z lat 90-tych.

RadeQ

Posty: 29