Koncerty In-Grid, polecacie ?

Koncerty In-Grid, polecacie ?

Witam, poszukuję informacji na temat koncertu In-Grid, ma być u nas w tym roku. Czy można zakupić bilety poprzez internet?

mazi1991

Posty: 8

 
Witam wszystkich, którzy kochają In-Grid. Jej dorobek i koncerty są cudowne. Jestem kobietą, więc być może mam takie zdanie. Niemniej jednak dużo moim kolegom też przypadła do gustu ta włoszka śpiewająca po francusku.

alimer56

Posty: 23

 
Jak szukacie newsów o In-Grid to tu macie fajna stronkę http://www.ingrid.pl. Ostatnio miałam okazję być na jej koncercie, było świetnie. Takich oryginalnych wokalistek to nam brakuje. Pokochałam to jak ona śpiewa.

Codziennie jej słucham.

@marcelko

Posty: 22

 
Muszę jako pierwsza dowiedzieć się o koncercie In-Grid, jest moją idolką od lat. Była w naszym mieście, byłyśmy razem z koleżankami. Do tej pory wspominam ten koncert. Było tak fajnie, że na następnym też muszę być, chociażby był w innym mieście.

grzes3345

Posty: 25

 
Hej. Nigdy nie miałam okazji posłuchać całego dorobku In-Grid, więc nie wiem, czy jest taka fajna, jak niektórzy uważają. Owszem niektóre kawałki wpadają w ucho, ale jej nie znam. Wiem, że planuje u nas koncert.

drillmod

Posty: 25

 
In-Grid ma specyficzny styl. Nie każdemu musi się podobać, tylko po co od razu ta krytyka. Gdyby była francuską, nikt by jej nic nie zarzucał. A tak to jest tematem numer jeden dla niektórych. Wszystkim i tak się nie dogodzi. Szkoda tylko, że są tak głupie zdania o niej.

Klara323

Posty: 13

 
300 Jeśli chodzi o In-Grid to tak bardzo mi się ona nie podoba. Wolę całkiem inne piosenkarki. Wcale nie podoba mi się też tak bardzo muzyka w języku francuskim. Tak od czasu do czasu to mogę posłuchać, ale niekoniecznie na co dzień. Nikogo nie obrażam, to moje osobiste zdanie. Pozdrawiam.

Mnert67

Posty: 4