Imprezy dla firm na Mazurach, jaka firma ?

Imprezy dla firm na Mazurach, jaka firma ?

Mam pytanie, czy korzystaliście z jakiejś agencji odnośnie imprez dla firm na Mazurach? Coś takiego właśnie by nam się przydało. Znacie coś konkretnego? Z góry dziękuję.

olidaks

Posty: 11

 
Tu macie skutery wodne w Warszawie http://adrenalinaclub.pl. To adres fachowej multi agencji, jaka od lat zajmuje się wyjazdami dla firm, integracyjnych, incentive.

messi10

Posty: 12

 
Do końca nie chce mi się wierzyć w tą całą integrację, no ale spróbować można. Pisałbym się na imprezę dla firm w Zalewie Zegrzyńskim. Podobają mi się skutery wodne, więc być może na to postawię.

oooo_ooo

Posty: 9

 
Super sprawa. Ale nie wszyscy szefowie wiedzą, że coś takiego jest potrzebne pracownikom. Gdyby u nas padła decyzja o takiej imprezie dla firm na Mazurach, byłbym pierwszy, który by się na nią pisał :)

grzes3345

Posty: 13

 
Raz byliśmy na takim wyjeździe integracyjnym w Warszawie. Było niezwykle miło, wypad trwał dwa dni, panowie pojeździli sobie na quadach, panie popływały na skuterach wodnych. Polecam korzystać, jak można :)

090913123

Posty: 24

 
Do końca nie wierzyłem, że dam radę, a tu jednakże. Nie pamiętam kiedy się tak dobrze bawiłem :) takie skutery wodne to niesamowita frajda, tym bardziej, że można tu na miejscu w Warszawie. Polecam każdemu tak się właśnie zabawić. Takie imprezy firmowe polecam każdemu.

Gucio

Posty: 26

 
Na takie wyjazdy integracyjne w Warszawie też bym się pisał :) ale nie mam gdzie. Kumpel był i opowiadał, że to mega fajna sprawa :) Dwa dni na bardzo atrakcyjnych terenach z super sprzętem typu quady, skutery itp. I chyba też z tej agencji pojechali. Spoko sprawa, byle tylko chcieli organizować takie rzeczy w firmach.

donbagino

Posty: 17

 
Konkretnie przygotowują imprezy dla firm. To jedna z lepszych agencji, która proponuje Mazury. Nam najbardziej spodobały się oczywiście skutery wodne, takich wrażeń się nie zapomina. Poza tym mają doświadczenie i wiedzą, co i jak przygotować, żeby się podobało. A sprzęt mają bardzo profesjonalny więc tym bardziej warto korzystać.

Lalka

Posty: 23