Soundrive festival klub B90

Soundrive festival klub B90

Organizowane są jakoś na dniach ciekawe koncerty w Trójmieście? Nie chodzi mi o Disco Polo :P Ogólnie to lubię słuchać alternatywnych dźwięków. Jeśli ktoś coś wie, to niech pisze! ;)

234_9867

Posty: 25

 
Coś tam mi kolega opowiadał o Soundrive, że w zeszłym roku było fajnie. Ale nie wiem, czy teraz się wybiera do Gdańska, bo od nas to jest kawał drogie, jakieś 400 km.. także mała wycieczka do zrobienia jest ;P

Fowl1990

Posty: 21

 
W tym roku to miałem wakacje udane, zaliczyłem wszystkie największe festiwale jakie miałem w planach, a teraz już zjechałem do domu i już sobie odpuszczam koncerty. Trzeba trochę pobyć na miejscu ;))

nesh009

Posty: 24

 
Pojęcia nie mam gdzie jeszcze teraz będą jakieś fajne festiwale organizowane. W sumie sezon wakacyjny już się chyli ku końcowi, więc pewnie nie będzie za dużo takich imprez.

JAN-ERR

Posty: 23

 
Ostatnio się dowiedziałem, że u mnie we Władku, ma być jakiś festiwal w przyszłym roku zrobiony właśnie z muzyką alternatywną w roli głównej. Ciekawie. Tak się zastanawiam co z tych planów wyjdzie...:P

Babeczka

Posty: 26

 
Mój kumpel ma zagrać w tym roku w Gdańsku na festiwalu, także ja się wybieram na Soundrive ;)) Z tego co słyszałem to dość udana impreza, w każdym razie poprzednie edycje takie były, więc nastawiam się pozytywnie!

LKC00

Posty: 32

 
Ktoś się orientuje co z festiwalami rockowymi? Są w ogóle takie? W tamtym roku chyba występował u nas Rammstein na jakimś festiwalu, ale się nie załapałem...

Wojciech24

Posty: 23

 
Heh, ja to co roku jeżdżę Hip Hop Kemp i to jest mój główny cel co roku, jeśli chodzi o koncerty. Także nie pomogę tutaj. Jeśli chodzi i inne klimaty, to raczej trudno mi się przekonać. Pozdro!

nighthaze

Posty: 2