Koncerty Kate Ryan, znacie ?

Koncerty Kate Ryan, znacie ?

Hej wszystkim. Wiecie, gdzie u nas Kate Ryan będzie grała koncert. Dajcie znać jak macie jakieś aktualne informacje. Bardzo zależy mi na tym, by zobaczyć ją na żywo. Pozdrowionka i czekam.

Kristyna

Posty: 11

 
W swoim życiu byłam dwa razy na koncercie Kate Ryan. Nigdy mnie nie zawiodła. Jest zresztą jedną z piosenkarek, do których mam sentyment. Lubię posłuchać i pobawić się przy jej przebojach. Nie słyszałam nic na temat, że w tym roku ma być u nas.

umberko3

Posty: 26

 
Nie ukrywam, że rzeczywiście wokół Kate Ryan nie ma skandali. Cichutka, pokorna, ale to może tylko złudzenie. Nigdy nie słyszałam o jakichś aferach. A wy? Fajnie, że będzie jej koncert u nas w kraju. Bardzo jestem zadowolona, że stale nagrywa płyty i jeździ z koncertami. Takie show to można oglądać.

GRUZION5

Posty: 20

 
Tu jest fajna strona o koncertach Kate Ryan, jej biografia itd. http://www.kate-ryan.pl. Pożądane byłoby tu zaglądać, jak chce się być na bieżąco informacjami o tej piosenkarce. Pozdrawiam fanów Kate, albowiem też nią jestem.

mniszek56

Posty: 21

 
Nigdy nie byłam na koncercie Kate Ryan w Polsce. Wobec tego muszę to zmienić:) W czerwcu będzie u nas, wybieram się i wam też proponuję dobrą zabawę. Pozdrawiam.

miko_poz

Posty: 17

 
Fajnie, że Kate Ryan będzie w Polsce w tym roku. Zawsze podobało mi się to jak śpiewa i jej styl. U mnie ma wielki szacunek, bo to gwiazda bez skandali. Takich jest niestety coraz mniej. Pozdrawiam wszystkich fanów i fanki Kate.

nowoter

Posty: 21

 
Niezwykle lubię muzykę Kate Ryan. W czerwcu wybieram się na jej koncert. Niezwykle cieszy mnie fakt odwiedzin Polski. Jakoś nigdy nie śledziłam tego, co teraz robi. Jakoś niedawno trafiłam na jej stronę i zafascynowała mnie. Znałam ją uprzednio, lecz nie wiedziałam, iż to tak niesłychanie utalentowana piosenkarka.

milenos4

Posty: 12

 
Bardzo lubię muzykę Kate Ryan. W czerwcu wybieram się na jej koncert. Bardzo cieszy mnie fakt odwiedzin Polski. Jakoś nigdy nie śledziłam tego, co teraz robi. Jakoś niedawno trafiłam na jej stronę i zafascynowała mnie. Znałam ją wcześniej, ale nie wiedziałam, że to tak bardzo utalentowana piosenkarka.

RadeQ

Posty: 29

 
Jeśli chodzi o koncerty Kate Ryan to nie ma nigdy żadnej klapy. Kiedyś nie doceniałam tej piosenkarki, ale jak się o niej trochę poczyta, to widać, że to kobieta sukcesu. Sama do wszystkiego doszła i zdobyła mnóstwo serc fanów.

Acclaim

Posty: 15

 
Jak szukacie skandali o Kate Ryan to ich nie znajdziecie, raczej moc koncertów, albowiem gwiazda je uwielbia. Nie musi nadrabiać aferami, albowiem ma talent sceniczny. Sama pisze sobie teksty, jest faktycznie bardzo doświadczoną artystką muzyczną. W tym roku czeka nas kolejny jej koncert.

Fanatyk

Posty: 38