Wieczór panieński w Krakowie, szukam ??

Wieczór panieński w Krakowie, szukam ??

Czy na waszym wieczorze panieńskim były tylko najbliższe wam osoby czy może dalsze koleżanki również zapraszałyście aby było więcej ludzi?

Penio

Posty: 8

 
Osobiście zdecydowanie polecam Ci samodzielną organizację wieczoru panieńskiego ponieważ zaoszczędzisz dzięki temu rzeczywiście sporo pieniędzy a jeśli postarasz się to efekt końcowy będzie taki sam jak przy korzystaniu z firm.

Nikuś23

Posty: 22

 
Osobiście zdecydowanie polecam Ci samodzielną organizację wieczoru panieńskiego ponieważ zaoszczędzisz dzięki temu naprawdę mnóstwo pieniędzy a jeżeli postarasz się to efekt końcowy będzie taki sam jak przy korzystaniu z firm.

polar00

Posty: 11

 
Ja osobiście nie polecam Ci organizowania wielkiej imprezy na wieczór panieński w Krakowie ponieważ może skończyć się to naprawdę nie ciekawie. Polecam Ci za to zorganizowanie małego spotkania w gronie najbliższych znajomych, którzy dobrze się znają i potrafią razem dobrze bawić.

Klara323

Posty: 13

 
Osobiście nigdy nie organizowałam wieczoru panieńskiego w Krakowie ale byłam na takim u koleżanki, która zleciła wszystko firmie. Muszę przyznać, że impreza zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie ponieważ była dopracowana w praktycznie każdym calu i wszystko prezentowało się wręcz znakomicie.

aliboli_09

Posty: 17

 
Kilka razy byłam na wieczorach panieńskich w Krakowie i muszę przyznać, że te planowane poprzez zewnętrzne firmy wypadały ogromnie lepiej.

pawel253

Posty: 25

 
Ze wszystkich krakowskich firm tego typu najbardziej polecam Ci firmę: http://www.ananday.pl ponieważ w mojej opinii organizuje najlepsze wieczory panieńskie na terenie Krakowa.

wiesław11

Posty: 20

 
Osobiście gorąco zachęcam Cię do zrobienia wieczoru panieńskiego w Krakowie. Wszystkie Twoje koleżanki oraz przyjaciółki z pewnością będą poprzez długi czas wspominały tą wspaniałą imprezę. Moim zdaniem to czy zlecisz jej organizację fachowej firmie czy zorganizujesz wieczór sama jest już mniej znaczące.

labuh

Posty: 16