bezpieczny program do archiwizacji i katalogowania rzeczy

bezpieczny program do archiwizacji i katalogowania rzeczy

Potrzebny prosty w obsłudze program do udokumentowania mojego majątku, z tymże nie chodzi mi o dom itd. ale o ruchomości, które posiadam. Zależy mi na takim spisie na wypadek kradzieży. Ponoć wtedy dobrze mieć szczegółowo opisane swoje rzeczy itd.

Lupusx

Posty: 22

 
Niby można taki katalog prowadzić w zwykłym arkuszu kalkulacyjnym, ale specjalny program jest lepszym rozwiązaniem, wygodniejszym, łatwiej się w czymś takim odnaleźć i zarządzać informacjami. To na pewno.

BobStanley

Posty: 31

 
No dla kolekcjonerów to na pewno takie skatalogowanie rzeczy to ważna sprawa, ale to raczej tylko dla kolekcjonerów takie programy się przydają. Tak sądzę.

lumer45

Posty: 23

 
Może i dobrze mieć taki katalog dóbr, ale jakoś o tym nie myślę póki co. Nie mam czasu się takimi rzeczami zająć. Ciągle tylko praca, szkolenia, praca...

Sylfa

Posty: 33

 
A wiesz, że nie wiem co by tutaj doradzić. Miałem jakiś czas temu sobie taki program instalować na pececie, ale zrezygnowałem. Może jeszcze wrócę do tego pomysłu, bo przydałby się.

Trynnn45

Posty: 38

 
Z takich prywatnych skarbów jakie posiadam, to chyba największej wartości jest porcelana po babci...a tak poza tym to nie mam jakiś super kosztownych rzeczy, które bym chciała szczególnie chronić.

Cim45

Posty: 19

 
Ech, u mnie to się w domu ostatnio zaczęło gromadzić tyle różnego rodzaju wartościowych przedmiotów, że musiałem jakoś zacząć to sobie katalogować...Trochę w spadku po rodzicach, trochę po dziadkach, jakaś porcelana po ciotce...wszystko na mnie poprzepisywane. Na ten moment kataloguję to wszystko w programie SEJFSOFT, kojarzysz? Na stronie www.sejfsoft.pl masz szczegóły, wraz z cennikiem. Jak sobie porównywałem z innymi systemami tego typu to tutaj licencja jest stosunkowo tania.

Black_Riot

Posty: 35