Komputer poleasingowy

Komputer poleasingowy

Witam, chcę nabyć kilka komputerów poleasingowych do mojej nowo powstałej firmy. Czy na takie dają gwarancję? Może znacie jakiś konkretny adres.

Madzia

Posty: 17

 
Dla dzieciaka coś z komputerów używanych to najlepsza opcja. Mojemu synowi kupiłem taki, gdy skończył 6 lat. Dziś ma 10 i nadal z niego korzysta. Polecam.

MisiekKce

Posty: 14

 
Polecam sprzęt komputerowy na tej stronie http://www.delllow.com. Miałam okazję kilkukrotnie zakupić komputer poleasingowy. Zawsze bez zarzutu. Dają długą gwarancję, doradzą, pomogą. A oszczędności w kieszeni niezrównane.

Warto tam zajrzeć. Pozdrawiam.

codePerformance

Posty: 23

 
Mąż zakupił sobie komputer używany. Jak na razie nie narzeka. Zobaczymy, co będzie dalej. Natomiast sklep, w jakim kupował to rzetelna firma, wobec tego nie bał się kupna.

Doamdor

Posty: 25

 
Dobrego sprzętu komputerowego używanego, jak również i części jest teraz po dostatkiem. Jak ktoś rzetelnie podejdzie do takiego kupna i będzie wiedział, co chce rzeczywiście mieć, to np. komputer poleasingowy może zakupić za połowę ceny. Kupować nowy, po to, żeby go wymieniać za chwilę na coś innego, nie ma sensu.

Azazel412

Posty: 33

 
Dobrego sprzętu komputerowego używanego, jak również i części jest teraz po dostatkiem. Jak ktoś rzetelnie podejdzie do takiego zakupu i będzie wiedział, co chce naprawdę mieć, to np. komputer poleasingowy może kupić za połowę ceny. Kupować nowy, po to, żeby go wymieniać za chwilę na coś innego, nie ma sensu.

MisiekKce

Posty: 19

 
Jeżeli chodzi o dell optiplex 780 to jest on najlepszy do firm, prac biurowych. Nie pograsz na nim w jakieś wymagające gry, natomiast z takimi internetowymi radzi sobie dobrze. Sprzęt nie jest drogi, a można z niego korzystać też do oglądania filmów, słuchać muzy, jest ok. Polecam nawet zakup poleasingowego takiego sprzętu. Ja taki mam.

Adi666

Posty: 25

 
W domu mam komputer poleasingowy. Jest już po gwarancji rok, była na 6 miesięcy. Także bez obaw można taki sprzęt kupić. Bezpieczniej niż od prywatnej osoby.

Black_Riot

Posty: 18

 
Kupując komputer poleasingowy z góry trzeba założyć, że to nie nowy. Ja osobiście zwróciłbym uwagę na wszystko. Od procesora, przez płytę główną, wszystkie karty itp. Amator komputerowy nie jest według mnie mądrym klientem. Trzeba ruszyć na takie zakupy ze wsparciem.

alidos

Posty: 27

 
Osobiście bałbym się zakupić komputer używany od kogoś. Natomiast jeżeli chodzi o firmy, które się takim sprzętem zajmują to nie. Powinno się przed zakupem wykonać jednak dokładną listę tego, na czym będzie nam zależało podczas pracy na komputerze i szukać takiego o najlepszych parametrach sprzętowych.

Invar4

Posty: 31