serwis komputerowy, poszukuję!

serwis komputerowy, poszukuję!

Żąda kogoś do naprawy laptopów. Nie wiem, co się dzieje, bo ekran jest czarny i nic więcej nie widać i nic się nie dzieje.

AGDDDy1

Posty: 4

 
Korzystałem z serwisu komputerowego w Świdniku. Ta firma http://itex-serwis-komputerow.pl mi pomogła. Prędko zajęli się wirusami i brakiem niektórych sterowników.

Ymooo2

Posty: 5

 
Jeżeli komuś zależy na szybkich naprawach komputerów to na pewno serwis się do tego przyda. Nie ma znaczenia czy to awaria procesora albo płyty czy też instalacja systemu operacyjnego. Dajemy komputer komuś, kto się na tym zna i wtedy wiemy, że oni na pewno wykonają wszystko dokładnie tak jak trzeba.

Hostelos3

Posty: 9

 
Według mnie najlepszym rozwiązaniem będzie przy wymianie części serwis komputerowy, ponieważ oni to zrobią w kilka minut. Mogą też skonfigurować cześć i wtedy wszystko działa dokładnie tak jak trzeba.

e_petelka

Posty: 9

 
Jeśli na komputerze jest bardzo dużo wirusów to trzeba postawić system na nowo. Trzeba uważa żeby nie stracić wszystkich danych. Korzystałem z usług serwisu komputerowego i jestem zadowolony. Po co się męczyć skoro dla nich to godzina czy dwie pracy i komputer jest jak nowy. Polecam takie usługi.

Bierny67

Posty: 5

 
U mnie jak nie działało nic na ekranie to był problem z kartą graficzną. Nie zawsze opłaca się to wymieniać. Im sprzęt starszy tym z tym gorzej. To, dlatego trzeba sprawdzić, co powie serwis od laptopów.

messi32

Posty: 18

 
Dawniej człowiek na wszystko miał czas. Z drugiej strony człowiek też nie miał kasy. Było się nastolatkiem to wszystko robiło się samodzielnie. Dzisiaj jest rodzina, praca obowiązki i lepiej komputer oddać na serwis i mieć problem rozwiązany.

AdamDzii

Posty: 8

 
Nie brałbym się nigdy za naprawę laptopów. Komputery taka le laptopy to za małe. Nie mam tyle cierpliwości żeby rozkładać śrubka po śrubce każdy element. Wolę oddać to specjalistom, który się na tym znają.

EpIon7

Posty: 25

 
Nie brałbym się nigdy za naprawę laptopów. Komputery taka le laptopy to za drobne. Nie mam tyle cierpliwości żeby rozkładać śrubka po śrubce każdy element. Wolę oddać to fachowcom, który się na tym znają.

daron64

Posty: 6

 
Nigdy bym się nie odważył na naprawę komputera. Nawet nie wiem, co tam w środku jest. Korzystamy z komputera, na co dzień, a awarię zgłaszam serwisowi.

mikesmith0103

Posty: 4