Serwis laptopów HP, gdzie się udać ?

Serwis laptopów HP, gdzie się udać ?

Nie czekam na opinie odnośnie marki mojego laptopa ;) Potrzebny mi serwis laptopów Dell, mam poważny problem z ładowaniem. Jeśli moglibyście polecić jakichś fachowców, z góry wielkie dzięki.

Joe

Posty: 11

 
Nie martw się na zapas. To sprawdzony i rzeczywiście skuteczny serwis laptopów Dell. Znają się na tej marce od podszewki. Mój miał iść już pod przysłowiowy młotek, a w końcu okazało się, iż jeszcze hula i to już cały rok od naprawy. Nie ma się co zastanawiać na zapas. Działaj i bądź porządnej myśli.

namok

Posty: 16

 
U mnie też było podobnie :( Po kilka razy sprzęt wracał do serwisu laptopów i lipa. Usterka ekranu jak była tak się pojawiała znowu. Może to wina sprzętu Toshiba, ale nie sądzę tak do końca. Zdecydowałem się na ten serwis i wreszcie udało im się zdiagnozować powód i go usunąć. Też ich polecam.

namok

Posty: 19

 
Mają sporo pozytywnych opinii i dlatego też skorzystałem z tego serwisu laptopów Samsung. Poza tym nie są drodzy w porównaniu z innym serwisami. No i dają długie gwarancje.

Gregor55

Posty: 6

 
Wylana herbata na laptop. Byłam kompletnie załamana. Oddałam sprzęt do serwisu laptopów HP i po sprawie. Więcej nerwów niż co warte. Ale nie piję już przy laptopie :)

EeZnak

Posty: 16

 
To może i mnie przyda się adresik. Mam w szafie lapka, na którym położyłem już krzyżyk ;) A nóż się uda. Dzwoniłem w parę miejsc, ale każdy serwis laptopów Sony Vaio miał jakby w nosie zarobek na usłudze. Wszędzie twierdzili, że ratuje mnie już tylko skup :D Mam sentyment do tego laptopa, poza tym pasowałoby odzyskać trochę zdjęć.

Penio

Posty: 18

 
Ten serwis laptopów Dell nie jest wirtualny. Ma siedzibę. Ale z reguły przesyłasz laptopa kurierem. Znam firmę od lat, bo tylko im ufam. Są skuteczni, obeznani w starych i nowych modelach laptopów. Zawsze umieją poradzić. Na Twoim miejscu, nie szukałabym dalej.

Robuś

Posty: 26

 
Wszystkie naprawy http://komputerytopserwis.pl – to profesjonalny serwis laptopów Lenovo. Zresztą naprawiają wszelkie laptopy, stacjonarne komputery. Nic dodać, nic ująć, tylko się skontaktować.

Kitas

Posty: 13

 
Miałem obawy co do kosztów diagnozy. W niektórych serwisach laptopów HP płacisz za to tak czy inaczej. Ten serwis komputerowy jest spoko. Poznałem się na nim już podczas gadki przez telefon, bo potrafili odpowiedzieć na każde moje pytanie, które bądź co bądź strategicznie przygotowałem sobie wcześniej ;)

Yuri20

Posty: 4

 
Porządny serwis laptopów Lenovo – marzenie :) Miałem styczność z rzeczywiście konkretnymi laikami, którzy otworzyli sobie serwis. Straconych nerwów nie wrócę, lecz przestrzegam przed niewiadomego pochodzenia serwisami sprzętu komputerowego. Jak już płacić to tylko fachowcom.

miko_poz

Posty: 16