odzyskiwanie zdjęć z uszkodzonej karty, firma

odzyskiwanie zdjęć z uszkodzonej karty, firma

Cześć. Czy odzyskiwanie danych z kart pamięci jest w ogóle możliwe? Znacie specjalistów, którzy będą w stanie mi pomóc w tym zakresie w krótkim terminie?

wieszdo87

Posty: 7

 
Wielokrotnie realizowałem odzyskiwanie zdjęć z uszkodzonej karty, więc uważam, iż posiadam bardzo bogate doświadczenie w tym zakresie. Mogę Wam pomóc - dajcie znać na priv.

mercedess

Posty: 6

 
Co najmniej kilka przedsiębiorstw wykonuje odzyskiwanie danych Warszawa Ochota. Podczas pierwszego kontaktu zapytajcie o koszty i termin. To dosyć istotne.

@marcelko

Posty: 11

 
Miałem kłopot, gdy poszukiwałem firmy, jaka byłaby w stanie wykonać odzyskiwanie fotografii z uszkodzonej karty. Całe szczęście, że trafiłem na profesjonalistów, którzy mogli pochwalić się satysfakcjonująco bogatym doświadczeniem w tym zakresie. Wszystko się udało w 100%!

gruszk56

Posty: 11

 
W mojej firmie kilkukrotnie zdarzała się sytuacja, gdy było potrzebne odzyskiwanie danych z dysku po upadku. Całe szczęście, że posiadam namiary na sprawdzone przedsiębiorstwo, które jest w stanie uporać się ze zdecydowaną większością tego rodzaju problemów. Mogę Wam je polecić na priv. Pozdrawiam.

zbychuuu

Posty: 14

 
Korzystałem z usługi odzyskiwania danych z Raid, jaką wykonała dla mnie ta firma: http://odzyskiwanie.danych.warszawa.pl. Muszę przyznać, żę spisała się na medal, a w związku z tym postanowiłem ją Wam rekomendować na tym forum.

namok

Posty: 9

 
Byłem zmuszony sięgnąć z usługi tj. odzyskiwanie z pendrive w Warszawie, albowiem przepadły znaczące dokumenty z punktu widzenia funkcjonowania mojej firmy. Całe szczęście, że trafiłem na specjalistów, którzy mnie uspokoili i dosyć prędko poradzili sobie z problemem.

pawel253

Posty: 10