klimatyzatory

klimatyzatory

W biurze koniecznie musimy zamontować system chłodzenia, zwłaszcza, że jest dużo sprzętu komputerowego, który potrzebuje też odpowiedniej temperatury. Do jakiej firmy uderzyć, jeśli chodzi o klimatyzatory?

clhseba

Posty: 29

 
My chyba postawimy na systemy kanałowe do swojego mieszkania. Czytałem na ich temat opinie to ludzie sobie chwalą. Wygodne, ciche, energooszczędne itd.

MsIp

Posty: 28

 
Ciekaw jest ile może kosztować taka instalacja do mieszkania. Mamy 3 pokoje, ponad 50 metrów. Jakby zsumować koszty montażu, samych urządzeń, ktoś wie ile by to tak pi razy drzwi wyszło?

Invar4

Posty: 30

 
Jakbym miał kupować do swojego domu klimatyzację to chyba od LG bym zamawiał. Trochę porównywałem różne opinie, parametry i wychodzi na to, że akurat od tej marki urządzenia mogą pracować oszczędnie i długo bez większych problemów.

Polaczek90

Posty: 22

 
Mój szwagier sobie sprawił klimatyzację do domu, to rzeczywiście komfort jest. Szczególnie, że u nas na Dolnym Śląsku to raczej upalnych dni latem nie brakuje;P Więc jest się przed czym chronić...A ja swoją drogą to do szczególnie ciepłolubnych nie należę.

Śmieszek

Posty: 18

 
Nie znam w ogóle sklepów z takimi rzeczami. Może mój kumpel by coś wiedział, bo on planuje kupić klimę do biura. Nie wiem w sumie na jakim etapie już jest, czy znalazł jakiegoś dostawcę, czy dalej szukam. Popytam.

DiD3K

Posty: 18