Kotły c.o. z podajnikiem Galmet, jaki sklep ?

Kotły c.o. z podajnikiem Galmet, jaki sklep ?

Dużo pozytywnych opinii słyszałem na temat systemu pex odnośnie instalacji grzewczych. Szukam sklepów z ofertą rur, podobno Tece jest całkiem ok. Macie jakąś orientację w temacie?

dostacTP

Posty: 9

 
Wiadomo, że konkretną kwotę trzeba wydać, ale nie pożądane byłoby na takim wyborze oszczędzać. Do tej pory mieliśmy stary kocioł niewiadomego pochodzenia po dziadkach w domu, strup i tyle. Odkąd zdecydowaliśmy się na zmiany w kotłowni i kupiliśmy piec na pellet biomasę Heiztechnik widać oszczędności

Laleczka

Posty: 12

 
Mnie też pasuje ten producent :) Akurat teraz widziałem promocje na kotły na węgiel drewno Heiztechnik. Taki model co mnie interesuje wcale w tym sklepie nie wychodzi bardzo drogo.

fertuś45

Posty: 25

 
Tak to dobra marka. Generalnie nie poszukuję daleko, dlatego u nas też oprócz nie wiadomo czego wybraliśmy ofertę kotłów ogrzewaczy Galmet, bowiem dobra marka. Czasem człowiek szuka faktycznie za daleko. Sklep też polecam i bez dwóch zdań podpisuję się pod opinią, iż to niezmiernie rzetelny sprzedawca.

serum56

Posty: 10

 
Znaczny wybór w porządnej cenie jeśli chodzi o kotły na węgiel drewno mają tutaj http://sklepekogrzanie.pl Osobiście polecam Heiztechnik bardzo dobry producent.

Odi

Posty: 23

 
Przeglądałem ofertę drabinek łazienkowych Radeco. Jest tego mnóstwo i w sumie będę musiał się podpytać żony. Jeżeli chodzi o jakość jest bezapelacyjnie najlepsza, a na designie nie niezwykle się znam. Weselę się tylko, iż trafiłem tu na super okazje cenowe, więc jak najniezwyklej polecam sobie zajrzeć.

xTxS

Posty: 25