Zestaw do dolnego podłączenia, tani sklep ?

Zestaw do dolnego podłączenia, tani sklep ?

Potrzebny mi zestaw do dolnego podłączenia duo-plex kątowy. Najlepiej chrom. Może INVENA? Co sądzicie, a jak coś to może znacie jakiś sklep. Zdecydowanie może być internetowy :)

FOTOhihi

Posty: 6

 
Jak coś, to wybiorę rozdzielacz 7 sekcji z mieszaczem pompowym i przepływomierzami. Mam plany co do podłogówki już od tamtego roku i nie mogę się zebrać. Tak to jest – szewc bez butów chodzi. Ale poważnie to dobra opcja również pod kątem ceny.

beata77

Posty: 8

 
O widzę, że polecacie grzejnik dekoracyjny Vertex Plan 22 1800x600 STELRAD. Też myślałem nad tym modelem. Ale ogólnie właśnie tego producenta, bo cenowo nie jest źle.

onja45

Posty: 22

 
Polecam zestaw do dolnego podłączenia duo-plex kątowy chrom marki INVENA. Niedrogie rozwiązanie do całego domu. Polecam przede wszystkim do instalacji z rur pex. Montaż łatwy. Sam wszystko robiłem, a fachowcem z prawdziwego zdarzenia nie jestem.

pawel-2910

Posty: 8

 
Zajrzyj sobie tutaj http://sklepekogrzanie.pl/grzejnik-planar-style-22-600x900-stelrad-duplikat-1.html. Mam grzejnik dekoracyjny Planar Style 22 600x1000 STELRAD właśnie od tego dystrybutora. Żadnych problemów. Polecam.

Max Pejnn

Posty: 19

 
Potrzebna mi była rura prosta kominowa L-1000 INV O 60. Wybrałem Mkżary i naprawdę jestem pod wrażeniem jakości. Cały system kominowy został wykonany właśnie dzięki produktom tej marki. Polecam za standard.

beata77

Posty: 5

 
Mam podobny dylemat albo grzejnik dekoracyjny Vertex Plan 22 1800x600 STELRAD, bo mi wizualnie odpowiada, ale mam obawy co do takich pionowych rozwiązań. Podobno sprawdza się i niektórzy nawet uważają, że lepszy taki niż poziomy. Może jeszcze ktoś coś w tym temacie?

tigra32

Posty: 11