Dobry żłobek we Wrocławiu

Dobry żłobek we Wrocławiu

Jaki żłobek we Wrocławiu dla rodziców, którzy poszukują naprawdę indywidualnego podejścia i możliwości zdalnego kontaktu z nauczycielami najczęściej przez brak czasu? Chodzi mi o warunki, w których dba się naprawdę o dziecko.

HaNzo

Posty: 1

 
Fair Play to poza tym ogólnokrajowa marka, a nie lokalna, więc to jest przeniesienie know how. Inaczej wygląda taka edukacja standaryzowana jakościowymi normami, od przypadkowej, prawda?

warter88

Posty: 13

 
O tyle dobry żłobek www.przedszkolefairplay.wroclaw.pl, przy Legnickiej 48 we Wrocławiu, że zapewniają bezpłatną adaptację. Nie ma stresu, jeżeli coś się nie spodoba (w co akurat wątpię). Dzieci tańczą, uczą się języka, dużo czasu spędzają na kreatywnych zabawach. Czego chcieć więcej? A czesne normalne, jeżeli weźmiesz pod uwagę opiekę nauczycieli, psychologa, logopedy i różnych instruktorów.

Czarek

Posty: 8

 
Trzeba będzie niedługo ich odwiedzić, bo akurat temat mnie zainteresował. Nawet nie wiedziałam, że taki dobry żłobek działa w moich okolicach. Dzięki za wskazówkę.

Wariat

Posty: 5

 
Pierwsze wrażenie bardzo się liczy, no i ocena grafiku, zajęć, czy się wyrobisz w danych godzinach, czy dziecko nie jest przemęczone?

namedal6

Posty: 2

 
Szczerze to sama chciałabym mieć takie dzieciństwo, ale kiedyś nie było takich możliwości. Czesne niskie, jeżeli spojrzysz na to praktycznie. Nawet za tyle opiekunki nie zatrudnisz na kilka godzin.

Gargamel5

Posty: 7

 
No właśnie też słyszałam, że nowy żłobek otworzyli i to niedaleko dotychczasowego, więc dobrze to wygląda i mówi dużo o jakości świadczonych usług. Rodzice zgłaszali zapotrzebowanie to postanowili się rozwijać i całe szczęście.

urszulka

Posty: 6

 
Mają generalnie niskie czesne, jeżeli sobie porównasz po Wrocławiu, a z wyżywieniem nie ma jakościowych problemów, co mnie akurat chyba najbardziej przekonało.

ym-9090

Posty: 13

 
Właśnie spoko, że się rozwijają i żłobek nie jest daleko od drugiego. Widać, że jest zainteresowanie, krótko mówiąc.

bruklin187

Posty: 10