fotograf w Zielonej Górze, kogo znacie ?

fotograf w Zielonej Górze, kogo znacie ?

Czy ktoś z Was zna fotografa w Zielonej Górze, który robi zdjęcia nie tylko ślubne, ale również całym rodzinom? Mam pewien pomysł na sesje i szukam kogoś profesjonalnego.

Rico

Posty: 1

 
Z tego, co pamiętam to jest fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim, który raduje się niezmiernie dużym uznaniem. Niestety nie mam obecnie namiarów do niego, natomiast jak znajdę to od razu podeśle. To osoba, która wie jak ustawić młodych i jak wyciągnąć ze zdjęć tak wiele jak to tylko jest możliwe. Zdjęcia są wtedy super.

Adam 105

Posty: 11

 
Im wiecej jest zdjęć tym lepiej. Nigdy wszystkie nie będą super. Jeśli zamówi się sto czy dwieście zdjęć to fotograf nie byłby w stanie wszystkich wykonać super. Ile by mu to miało zająć czasu? Goście na weselu zamiast się bawić to by się musieli ustawiać do zdjęć. Tutaj idzie się na żywioł i z tych setek zdjęć zawsze się coś wybierze.

Mr Frog

Posty: 2

 
U nas był fotograf na weselu w Zielonej Górze i zrobił super zdjęcia. Potrafił się tak ustawić, że był i jednocześnie go nie było. To sztuka i mało, kto to potrafi zrobić.

Qwumer56

Posty: 4

 
Uwielbiam fotografię weselne z Zielonej Góry, albowiem tam jest fotograf, który wykonuje piękne fotografie. Można mieć sprzęt za sto tysięcy, natomiast to nie wystarczy. Trzeba jeszcze wiedzieć jak się ustawić i jak zrobić zdjęcie, na którym wszyscy wyjdziemy niezwykle dobrze. Trafiając do kogoś, kto ma w tym niezwykle olbrzymie doświadczenie będziemy zadowoleni.

Serwet87

Posty: 4

 
Każdy ma inne wymagania. Znajomy woleli wydać mało, ale i efektów też się super nie spodziewali. Inni wydali tysiące zł i mają teraz wspaniałe zdjęcia ze ślubu i ślubu.

Bierny67

Posty: 5

 
Super fotografa na wesele w Zielonej Górze odnalazłam na http://jacekpatecki.pl i polecam Wam tę osobę. Sporo moich znajomych ma zdjęcia właśnie od tego pana i wszyscy jesteśmy naprawdę niezwykle zadowoleni.

umberko3

Posty: 25

 
Według mnie zleca się fotografię ślubną w Zielonej Górze tylko specjaliście. To szczególne zdjęcia i nie ma miejsca na ich poprawianie. To nie kolejne urodziny tylko coś wiecej, wobec tego trzeba znaleźć kogoś, kto się na tym zna.

89ostry89

Posty: 3

 
Zamówiliśmy fotografię ślubną w Żarach Żaganiu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Odpowiednie podejście do tego tematu dało super efekty. Każda osoba, która zdecyduje się na współpracę z doświadczonym fotografem będzie zadowolona. To są zdjęcia, jakich, na co dzień się nie robi, dlatego warto wydać na nie pieniądze.

Mr Boks

Posty: 5

 
Fotograf musi mieć bardzo duże doświadczenie. To podstawa i wtedy zdjęcia wyjdą super. Specjalista to i aparatem za sto złotych jest w stanie zrobić coś wyjątkowego. Jeśli ma do tego nowoczesny i drogi sprzęt to można się spodziewać niesamowitych zdjęć.

mniszekk

Posty: 15