dobra oferta serwerowa

dobra oferta serwerowa

Hej, cześć! Jaki hosting macie wykupiony? Jak wygląda u was kwestia obsługi klienta? Szukam dobrej oferty i najbardziej mi zależy właśnie, żeby kontakt był 24h np telefonicznie, chodzi zwłaszcza o sytyacje awaryjne.

pawel253

Posty: 17

 
Lepiej moim zdaniem zainwestować w większą pojemność. Różnice w cenie zazwyczaj nie są jakieś znaczące, ale jednak ma się zdecydowanie większe możliwości.

Odi

Posty: 23

 
Ostatnio gdzieś widziałem fajną promocję na hosting. Jakaś reklama mi się włączyła jak przeglądałem neta, chcieli coś 3 dychy za rok, tylko nie dopatrzyłem się jaka tam była pojemność...

Hihi_WWW

Posty: 19

 
No ja się zastanawiam poważnie nad zmianą dostawcy. Na początku wszytko było okej, ale im dalej w las, tym więcej problemów, usterek, a kontakt z obsługą wyjątkowo toporny.

Jasio

Posty: 22

 
Jakiś super potrzeb hostingowych nie mam, więc mi w zupełności styka najmniejszy pakiet z serwisu securityhost.pl. To jest 1 gb, 50 zł za rok płacę. Fajną opcją tutaj jest, że dają klientom możliwość testowania hostingu przez 2 tygodnie za darmo. Także można sobie sprawdzić czy taka jakość pasuje, czy nie.

codePerformance

Posty: 19

 
Kiedyś miałem bardzo dobrze zrealizowany hosting, ale zwinąłem działalność i już mi nie była taka usługa potrzebna. Ciekawe w sumie jak tam teraz wygląda sytuacja, czy jeszcze funkcjonują.

Moderator

Posty: 18