dostawcy erp, polecicie ?

dostawcy erp, polecicie ?

Powiedzcie mi coś proszę, na temat archiwizowania dokumentów. Przechowujecie je elektronicznie, czy papierowo?

Fanatyk

Posty: 3

 
Metoda kaizen jest podobno świetna. Słyszałam o niej od kolegi, który prowadzi firmę. Właśnie również szukam informacji na ten temat, ponieważ bardzo mnie on zaciekawił. Chętnie sprawdzę różne strony internetowe polecane przez was.

Jasio234

Posty: 16

 
Wszystko o zarządzaniu firmami odnajdziesz na tej stronie internetowej https://kaizen.info.pl. Od mnich można dowiedzieć się interesujących informacji, a zarówno dostać wiedzę na temat różnych stosowanych systemów w firmach.

Grabow12

Posty: 12

 
Najlepiej poszukać jest firmy, która zajmie się profesjonalnie archiwizacją dokumentów księgowych. Dzięki takim firmom nie trzeba się martwić, że coś zginie.

Kiziak

Posty: 22

 
Metoda kaizen jest systemem małych kroczków, dzięki czemu w wolnym odstępie czasu możemy dojść do sukcesu w firmie lub w życiu prywatnym.

pawel253

Posty: 8

 
Wiesz co musisz powiedzieć, co wiesz na temat systemów erp i co chciałbyś uzyskać w własnej firmie. W ten sposób może będe w stanie Ci pomóc.

alus

Posty: 12

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, natomiast to jest niezwykle mała liczba.

matek562

Posty: 9

 
Zarządzanie firmami to bardzo trudny kawałek chleba. Jeżeli się znamy na informatyce to możemy odnaleźć w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, jakie pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

AGDDDy1

Posty: 10

 
Cześć, strony o archiwizowanie dokumentów odnajdziesz na mnóstwo portalach internetowych. Wydaję mi się, że musisz szukać serwisów tematycznych.

DVDiss

Posty: 6