Deski tarasowe kompozytowe

Deski tarasowe kompozytowe

Witajcie, szukam dobrej klasy desek z kompozytu do wykorzystania przy elewacji. Ktoś coś? Z jakim producentem macie dobre doświadczenia jeśli chodzi jakość deski, montaż i samą obsługę – czas, koszty itp.?

Yuri20 

Posty: 7

 
W porządnej jakości deski produkuje Tardex (ich strona:http://tardex-wpc.pl). Polecam, jakość jest jak najbardziej Europejska ale ceny Ukraińskie także można u nich kupić już za 119 zł od metra naprawdę solidną wytrzymałą deskę do montażu na tarasie czy innej podłodze. Ja sobie chwalę – antypoślizgowa, w dotyku i wyglądzie jak prawdziwe drewno, dobrze odprowadza wodę z tarasu.

Michałek

Posty: 28

 
Deski to mają na pewno ten plus że szybko się je montuje, nie ma tyle zabawy jak przy różnego typu płytach gdzie trzeba kleić równać i tak dalej, to już jest bardziej robota dla fachowca. Deski sobie każdy sam zainstaluje.

Tomcio

Posty: 12

 
Powiem szczerze że te kompozytowe deski to są nie do rozróżnienia od naturalny z prawdziwego drewna. Jeśli ktoś nie ma w oku jakiegoś detektora to nie zauważy różnicy według mnie.

labuh

Posty: 10

 
No cześć. Dużo jest różnych możliwości jeśli chodzi o podłogę pod taras czy werandę. Trzeba sobie na początku odpowiedzieć też na pytanie, kto ma robić montaż – czy samemu czy jakaś ekipa, od tego zależy potem na jaki materiał się zdecydować.

Gabat

Posty: 7

 
Chodzi za mną taka drewniana podłoga na tarasie, na pewno fajnie to wygląda, drewno jest ciepłym tworzywem, robi bardzo kameralny przytulny klimat.

Marioleczka

Posty: 9

 
Różne teraz można materiały znaleźć wybór jest dużo bardziej urozmaicony niż kiedyś i ma to swoje plusy wiadomo ale też gorsze strony bo łatwiej się wpakować w jakąś tandetę.

labuh

Posty: 5

 
Mam też dylemat odnośnie podłogi na tarasie, bo różne sprzedają teraz deski czy inne płytki, można pokombinować i pobawić się designem.

labuh 

Posty: 5

 
Często jest tak że płaci się za markę a nie za konkretną jakość deski. Dobrze znamy tę zasadę przy kupowaniu ubrań. Czasem wystarczy że jakaś bluzka ma odpowiednią markową metkę i już cena idzie mocno w górę mimo że materiał jest użyty dokładnie ten sam jak przy bluzce zrobionej przez mniej znanego producenta.

namok

Posty: 7