okna świdnica, jaka firma ?

okna świdnica, jaka firma ?

Mam cel budować dom energooszczędny. Teraz moje pytanie, jakie wybrać okna? Ile winny mieć komór żeby tam pasowały?

WielkiBO

Posty: 1

 
Nie lubię plastikowych okien, dlatego mam drewniane. Chyba ze dziesięć lat z nich korzystam i nie sprawiają mi problemów, dlatego z plastikami nie doradzę, co wybrać?

tubbytimmy1

Posty: 6

 
Według mnie najlepsze okna w Świdniku są tutaj https://www.danzal.com i tę firmę mogę polecić. Mają okna niezmiernie różne, wobec tego każdy sobie coś dopasuje.

Sis45

Posty: 3

 
Zamawiałem w tamtym roku okna ze Świdnicy. Jest tam firma, jaka działa od dwudziestu lat. Postaram się za jakiś czas przygotować namiary do nich.

pawel253

Posty: 6

 
Zawsze jest kłopot z oknami. Z jednej strony chciałoby się zaoszczędzić, ale z drugiej wiem, że to nic nie da. Okna mają być ciepłe, bowiem przez nie ucieka bardzo sporo ciepła, co znaczy, że musze na ogrzewanie wydawać jeszcze wiecej. Tego nie chce, dlatego wolę odnaleźć okna w dobrej cenie i z bardzo dobrymi parametrami.

przemek55

Posty: 4

 
Najlepiej okna i rolety zamawiać w jednej firmie. Tak zrobiłem i mnóstwo na tym zaoszczędziłem. Poza tym jeszcze zamówiłem w takiej firmie parapety. Przyjechali i prędko wszystko zamontowali. Myślałem, iż wymiana okna, parapetu i rolety zajmie im cały dzień. Ledwo usiadłem do komputera, a oni już byli w połowę pracy. Dla mnie jest to najlepsze rozwiązanie, bo mam kompleksowe usługi i nie poszukuję kilku specjalistów.

89ostry89

Posty: 10

 
Nie lubię plastikowych okien, wobec tego mam drewniane. Chyba ze dziesięć lat z nich korzystam i nie powodują mi kłopotów, wobec tego z plastikami nie doradzę, co wybrać?

shelby

Posty: 31