gadżety reklamowe z logo, szukam

gadżety reklamowe z logo, szukam

Jakie efekty macie, jeśli decydujecie się w firmie na gadżet reklamowy z własnym logo? Faktycznie można pozyskać w ten sposób jakąś większą ilość klientów?

dada45

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o moje gadżety reklamowe z własnym nadrukiem to ja najczęściej zamawiam je przez Internet. Często są to jakieś ciekawe długopisy czy kubki.

Dzidzidek

Posty: 8

 
W wypadku, gdy kompletnie nie masz pojęcia które gadżety reklamowe możesz zamówić odnośnie własnej firmy to najczęściej dobrym pomysłem są długopisy czy notesy. Wtedy na ogół klienci korzystają z nich na co dzień.

AGDDDy1

Posty: 7

 
W przypadku, gdy kompletnie nie masz pojęcia jakie gadżety reklamowe możesz zamówić odnośnie swojej firmy to zazwyczaj dobrym pomysłem są długopisy czy notesy. Wtedy najczęściej klienci korzystają z nich na co dzień.

Kleooo6

Posty: 3

 
Być może ktoś z Was zastanawia się czy gadżety reklamowe z logo to dobry pomysł. Według mnie nie ma niezwyklej skutecznej reklamy własnej firmy – jeżeli będziecie je dawać każdemu klientowi to na pewno podczas korzystania z nich będzie on myślał o firmie, z jakiej miał okazje korzystać, a wówczas wzrasta możliwość na to, że do Was wróci.

Yuri20

Posty: 2

 
Z tej strony: https://ino.online/post/15531/gadzety-reklamowe-z-ktorych-chetnie-korzystamy-na-co-dzien.html możecie dowiedzieć się jakie gadżety reklamowe warto kupić.

alilcjaa

Posty: 4

 
Ja odkąd zdecydowałem się na gadżety reklamowe z logo mam o wiele więcej klientów. Szczerze mówiąc nawet nie spodziewałem się, że efekt będzie aż tak duży, więc jest miło zaskoczony i jak najbardziej mogę polecić każdemu takie rozwiązanie do swojej firmy.

Polaczek90

Posty: 2

 
Czasami widziałem pytania, gdzie najlepiej kupować gadżety reklamowe z logo – ja osobiście dokonuje zakupów przez Internet, bo uważam, że jest tam najtaniej i jednocześnie można wybrać wiele ciekawych produktów. Również wtedy jakość wykonania jest na najwyższym poziomie.

figo

Posty: 2