charmsy sklep online

charmsy sklep online

Rzemienie, druty, sznurki powlekane i wiele więcej, potrzebuję tego typu asortymentu do pracy nad moją najnowszą kolekcją biżuterii. Kojarzycie sklepy z fajnymi cenami i solidną jakością?

umberko3

Posty: 26

 
Ostatnio gdzieś mi się na jednym blogu z biżuterią nawinęły bardzo ładne kolczyki z perłami i chyba poproszę tę dziewczynę co to prowadzi, żeby mi zrobiła takie. Oryginalne i eleganckie, fajne. ;>

dspk666

Posty: 23

 
Oj kochana, nic tutaj niestety nie podpowiem. Nie mam pojęcia gdzie takie rzeczy sprzedają w dobrej jakości. Powodzenia i trzymaj się. ;)

johncena67

Posty: 20

 
Miałam niedawno namiar na fajny sklep z takim asortymentem, ale nagle ni stąd ni zowąd zaczęli sobie podnosić ceny i to już hurtowo, bo nie tylko za same półfabrykaty, ale też za wysyłkę, więc mi się przestało kalkulować, żeby od nich zamawiać...

BoGGo

Posty: 31

 
Ja to różnie kupuję takie komponenty, w zależności czego aktualnie potrzebuję – rzemienia, czy może korali. Staram się szukać w różnych sklepach i sobie porównywać ceny, jakość itd.

090913123

Posty: 12

 
Oo, ja to mam koleżankę, która zajmuje się produkcją biżuterii i też ją sprzedaje, i co jak co ale na brak zbytu nie narzeka. Podpytam ją skąd bierze materiały. Pzdr.

himmmu78

Posty: 34

 
Miałam nawet taki moment przez chwilę, że zaczęłam sama robić swoją biżuterię, ale niestety szybko się okazało, że po prostu nie mam do tego talentu, wszystko mi leciało z rąk, a jednak jest to dość precyzyjna robota.

GGregbard

Posty: 17

 
Ostatnio odkryłam na fejsie fan page jednej dziewczyny, która taką piękną biżuterię produkuje sama, odręcznie, że po prostu ręce się składają do oklasków..muszę sobie koniecznie coś od niej kupić.

pawel253

Posty: 25

 
Ostatnio zamawiałam trochę rzemienia ze strony www.newcraft.eu. Tutaj bym polecała poszukać takich półfabrykatów, bo mają dobry stosunek jakości do ceny. Jest to rzemień naturalny o przekroju okrągłym, idealnie się sprawdza podczas pracy. Fajnie, że mają duży wybór kolorów, można pokombinować ;) pozdrawiam!

alidos

Posty: 27

 
No jakby nie było od jakości elementów dużo zależy. Dobry pomysł jest ważny, ale jeśli będzie źle przygotowana, źle złożona biżuteria to nawet pomysł się nie obroni sam.

MsIp

Posty: 30