biżuteria złota duży wybór

biżuteria złota duży wybór

Muszę w końcu wybrać jakiś pierścionek zaręczynowy. Zwlekałem z tym, ale ile można? :-) nie za bardzo wiem czego i gdzie szukać...Jak to facet nie za bardzo się znam na takich świecidełkach :P Poradzicie?

johncena67

Posty: 14

 
Z biżuterii to ja lubię bardzo rzeczy z bursztynem. Mi pasuje do koloru oczu i w ogóle dobrze się czuję w tego typu ozdobach. Mąż mi ostatnio gdzieś kupił piękny wisiorek z bursztynu, nie mogę się z nim rozstać, zakładam prawie codziennie.

mJaUrVcEin

Posty: 28

 
Aktualnie to szukam dla siebie jakiejś fajnej bransoletki. Są kobiety, które nie lubią takiej biżuterii a ja to z domu nie wyjdę jak nie mam czegoś na ręce, bez kitu, tak się przyzwyczaiłam do tej ozdoby.

MsIp

Posty: 30

 
Jeszcze kupowanie pierścionka zaręczynowego i obrączek przede mną ;P Ale kolczyki już mi się zdarzyło raz kupować mojej dziewczynie. Fajne, w formie serduszek znalazłem na portalu www.markobizuteria.pl. Ale kupowałem na miejscu w ich sklepie w Białymstoku, wolałem jednak sprawdzić jak biżuteria wygląda na żywo i wcale się dużo nie różniła od efektu na zdjęciu. Polecam ich!

Wielki Duch

Posty: 23

 
Jak już kiedyś będę kupował kobiecie swojego życia pierścionek na oświadczyny to na pewno z brylantem. Na pewno dużym, żeby się w oczy rzucał. Tak przynajmniej planuję ;-) Ale co z tego wyjdzie to nie wiem, bo jak patrzyłem ceny to to jest kwestia kilku tyś co najmniej ;P

Babeczka

Posty: 33

 
Mój facet mi kupił pierścionek zaręczynowy złoty z rubinem i bardzo ładnie to wygląda. Akurat rozmawialiśmy o tym wcześniej, więc mniej więcej wiedział czego szukać ale i tak jestem z niego dumna.

fuey

Posty: 34